17.6 C
London
Sunday, September 26, 2021
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Va rog, un vot pentru Crimm

Discussion in 'SEZATOARE' started by crimm, May 25, 2012.

1. AmyS

AmyS New Member

Trophy Points:
    0
    Hey,

vesti buneeeeeeee, e pe locul 5 acum si la ceva diferenta de celalalt, se speram ca se mentine, ma bucur tare sa-l vad pe locul 5.

Mi-am facut inca un cont pe facebook deci inca un vot de la mine, cred ca o sa mai fac un cont acus.

bafta multa.

2. marianfim

marianfim Member

Trophy Points:
    16
    Scuze, nu mai reusesc sa vad clasamentul.
    Care e locul ocupat la final?

3. AmyS

AmyS New Member

Trophy Points:
    0
    Ultima data cand am verificat, acum vreo 2 ore era pe locul 5, acum nu mai stiu, de vreo ora imi tot da eroare si se incarca f greu pagina. La ultima mea interventie avea 151 de voturi.

frumos din partea ta sa te interesezi de situatia actuala.

4. crimm

crimm New Member

Trophy Points:
    0
    Dragii mei, multumesc mult pentru interes, de acum fiecare vot este important pentru a-l mentine pe locul 5, votarea se inchide maine dimineata la ora 8, ora UK, dar americanii au 5 ore diferenta, sunt in avantaj, posibil sa urce voturile cat noi dormim. Site-ul e american, multe aplicatii sunt de acolo, probabil.
    Au fost cateva intreruperi pe site, cand pagina devenea alba unde ar trebui sa fie aplicatiile, au facut ceva "imbunatatiri", ca sa fie siguri ca nu se fac fraude, probabil.
    Va rog, daca intrati sa verificati sau sa votati, nu tineti mult pagina deschisa, sa nu se blocheze.

Pentru cei care voteaza, nu uitati sa dati la urma click pe mana, a doua oara, ca sa devina albastra.
    Cat nu a mers pagina cu aplicatiile, cred ca au incercat cativa romani sa voteze, nestiind despre ce e vorba, au dat LIKE pe Gamification on Facebook. Uitati-va mai intai la printscreen despre ce e vorba.

Daca citesc aceste randuri, ii rog mult sa revina pentru a vota - ex: Andreea, Alexandra...

Multumesc mult, mult...

5. marianfim

marianfim Member

Trophy Points:
    16
    putem vote de pe acelasi pc mai multi? Mi-e teama sa nu anuleze si primul vot.

6. crimm

crimm New Member

Trophy Points:
    0
    Din ce am observat, odata ce mana devine albastra nu mai poti face nimic...dar daca inchideti PC-ul, il redeschideti, veti avea alt IP.
    Sper sa mearga. Sau ne ajuta cineva mai priceput in domeniu...
    Multumesc mult.

7. elna

elna New Member

Trophy Points:
    0
    un vot si de la mine. succes

8. Mirela00

Mirela00 New Member

Trophy Points:
    0
    Occupation:
    RGN
    Ai primit un vot si de la mine.
    Succes!

9. marianfim

marianfim Member

Trophy Points:
    16
    care e rezultatul final?

10. crimm

crimm New Member

Trophy Points:
    0
    Ultima oara cand am verificat, pe la 8,30 inca mai era acolo lista, TweetDAQ era pe locul 5 cu 166 voturi.
    La urmatoarea verificare, pagina respectiva a devenit alba, tot asa este si acum, probabil vor verifica voturile, caci scria la reguli ca nu se vor numara decat un vot de profil. Sper ca totul va fi in regula, sa nu anuleze din voturi.
    Pentru ca la cei cu site-ul, este dimineata devreme, probabil mult mai tarziu vom afla noutati, eu verific des pagina.
    Nu stiu ce urmeaza, se specifica doar ca premiile vor fi anuntate in perioada 19-21 Iunie, la Summit.

http://www.gsummit.com/g-awards/gawards-official-rules/

Voi reveni cu noutati imediat ce vor aparea.

Multumesc foarte, foarte mult tuturor celor care s-au implicat, celor ce au intrat pe topic sa-si anunte votul, dar si celor care au votat fara sa anunte. Multumesc foarte mult si din partea sotului meu si a fiului . Votul vostru a fost decisiv, din nu stiu care motive, participarea englezilor a fost slabuta, nici fiul meu nu-si poate explica ce s-a intamplat.
    Poate multi din cei de pe listele de prieteni au setarile de FB in asa fel ca sa opreasca majoritatea mesajelor ce vin (fiind foarte multi in lista) sau, tocmai pentru ca sunt foarte multi in lista, mesajul sa dispara repede de pe wall, asa cum si aici, se duc topicele in jos si ne scapa.
    Noroc cu forumul, iata deci un exemplu care ne arata de ce sa stam aproape de forum, cat de des putem, este aproape ca un organism viu, care, la nevoie, reactioneaza.
    Trebuie sa pastram puternica legatura intre noi, iar forumul este cea mai buna solutie. Eu activez pe forum din 2007, am castigat multi prieteni prin forumul romani-online, cu care tin legatura si in afara forumului (rebecca_uk, ValiB, Cata Dromaderul, Ellaws, Doriscuta, AmyS, Anouka si inca multi altii - sa nu se supere nimeni pentru ordinea enumerarii, nici pentru faptul ca nu i-am mentionat pe toti).
    Nu e de mirare ca multi se intreaba daca romanii se ajuta intre ei, in timp, se formeaza relatiile trainice, nu doar intrand, punand in graba o intrebare si aducandu-ti aminte din nou de forum doar cand te arde din nou o problema...
    Scuze ca m-am intins ...

Va imbratisez pe toti si va doresc tot binele din lume -ma-iubesc-

11. AmyS

AmyS New Member

Trophy Points:
    0
    Buna Crimm

Multumim pt update, chiar eram curioasa cum s-a incheiat votarea, primul lucru la care m-am gandit dimineata cand m-am trezit a fost asta.

Sper sa fi ramas pe locul 5 si sa mearga in continuare la runda a 2 a.

Ma simt onorata ca m-ai numit prietena virtuala, nu am facut mare lucru decat sa-mi rup din timp si sa pun umarul putin la treaba. Ma bucur ca am putut ajuta si sper ca voi primi ajutor la randul meu (daca va fi nevoie) chir si de la necunoscuti. Viata e imprevisibila, mi se pare nefiresc sa gandesc ca mie nu mi se va intampla niciodata ceva rau sau nu voi avea nevoie de ajutor.

Ma bucur ca ai primit voturi de la romanii de pe forum si din afara ceea ce demonstreaza ca, DA, se ajuta romanii intre ei, INCA se ajuta. Sunt mandra de faptul ca astfel de oameni sunt pe forum si ma bucur ca fac parte dintre ei.

Doresc tuturor o zi minunata si numai bucurii.

Asteptam rezultatele.

12. crimm

crimm New Member

Trophy Points:
    0
    Draga AmyS si restul celor care asteapta ca mine "cu sufletul la gura" tocmai am intrebat pe chatul lor, iata noutatile:

Daca doriti sa cititi ce mi-a recomandat operatorul:

http://gamification.co/2012/06/08/the-g ... n-lessons/

Scuze pentru engleza mea, eram in mare graba sa scriu, caci imediat inchid chatul....

13. adelaide_

adelaide_ New Member

Trophy Points:
    0
    Deci cum s-a terminat? A mers in urmatoarea faza sau nu?

14. crimm

crimm New Member

Trophy Points:
    0
    Buna adelaide_ inca nu au anuntat nimic, nu am primit un raspuns clar (vezi mai sus) - castigatorul va fi anuntat probabil personal, dar vor afisa si pe site, sper.
    Voi reveni imediat ce voi avea noutati.

Duminica placuta tuturor.

15. marianfim

marianfim Member

Trophy Points:
    16
    inca nici un rezultat?

Share This Page