9.9 C
London
Thursday, September 19, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Va rog sa-mi spuneti zonele iefine la chirie din Londra

Discussion in 'LONDON' started by badger, Jul 22, 2007.

1. Deanna

Deanna New Member

Trophy Points:
    0
    Dragi romani, NU trebuie sa ai sute de mii in cont. Ba uneori e chiar mai ieftin si mai simplu sa deschizi o afacere in Londra decit la Bucuresti. Sa nu credeti ca toti chinezii, pakistanezii, indienii si altii din alte natii, care au venit aici si si-au deschis o afacere au avut cine stie ce bani. Nu! Au inceput insa cu un business mic si l-au crescut. Nu s-au imbogatit toti, dar nici rau n-o duc.

Si ca sa-ti raspund la intrebarea cu locul de munca; la inceput nu voi avea angajati, pina in momentul in care afacerea nu va creste astfel incit acesti angajati sa fie necesari. Apoi-mai vad. Sorry daca te-am dezamagit, dar vreau sa vezi ca nici eu nu o duc chiar asa pe roze cum s-ar putea crede...

2. roxyka2013

roxyka2013 New Member

Trophy Points:
    0
    Chirie in Watford,LONDRA stie cineva.Multumesc.

3. Anonymous

Anonymous Guest

Spareroom.co.uk

4. roxyka2013

roxyka2013 New Member

Trophy Points:
    0
    e online careva? cat e chiria in Watford [ptr 3 persoane...intreb la modul general.Mersi.

5. Anonymous

Anonymous Guest

E scumpa, f scumpa. E cu 200£ mai scumpa. Pt ca la figurile pe care le ai sugur te arde careva si-ti subinchiriaza vreun garaj. Chiar ti-e lene sa accesezi un site de imobiliare? Aceeasi poveste ca si cea cu maps. Nu vrei ca sa-ti cheltuiasca cineva si banii? Ca poate ti-e lene!

6. roxyka2013

roxyka2013 New Member

Trophy Points:
    0
    Am accesat siteuri de imobiliare cateva sa stii ....eu am unde sa stau nu asta era problema...ptr viitor caut ceva mai bun...nu ai inteles ce am intrebat si esti rautacios....in fine

7. roxyka2013

roxyka2013 New Member

Trophy Points:
    0
    apropo de figuri tine ptr tine afirmatia si fii mai decent ...credeam ca putem vb

8. roxyka2013

roxyka2013 New Member

Trophy Points:
    0
    o zi frumoasa tuturor si poate alta data nu o sa mai fiti atat de nervosi...

9. Dio

Dio Member

Trophy Points:
    18
    Pana acum catva timp cel mai ieftin (gratuit) era sa stai pe squat... s-au trezit si ei 'saracii' dupa un amar de ani de abuzuri si au promulgat legislatie anti-squatting...

10. toyla_alex95

toyla_alex95 New Member

Trophy Points:
    0
    Buna ziua ! Ma numesc Alex 22 - ani . Sunt din Tulcea dar locuiesc in Grecia de 3 ani. Lucrez de la 14 ani in aceasta tara si mi a cam ajuns :) Este vreo posibilitare sa intalnesc pe cineva pe aici care ma poate ajuta cu un loc de munca sau macar informatii de genul ? :) As fi foarte recunosocator ! Multumesc :*

Share This Page