18.7 C
London
Monday, August 08, 2022
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Un sfat - cum aplic pentru beneficii

Discussion in 'SEZATOARE' started by the_wolfitza, Jun 3, 2013.

1. IC3

IC3 Member

Trophy Points:
    16
    Exact ceea ce spuneam mai sus despre polemica cu persoane...in fine, nu mai repet.
    @albea sincer nu de la tine ma asteptam la un raspuns. Dar daca tot vorbesti "vorbe" poti sa imi spui si mie care e noima? Ai tu cea mai vaga idee despre ce studii am eu sau despre mine in general?

" E foarte important sa stii cand sa vorbesti si cand sa taci." Seneca . Sper ca intelegi ideea @albea.

2. albea

albea Active Member

Trophy Points:
    38
    Occupation:
    Taxi driver
    Nope! Si nici nu ma intereseaza. Intrebarea mea era (este) clara si strict pe postarea ta. Ca un membru care esti, stii ce inseamna o discutie pe forum, nu? Suntem cu totii egali, nu-i asa? Sau cumva crezi ca este necesara o departajare. Chiar si asa, tot nu ma dau inapoi. Ce-ai zice de un IQ test, contra-cronometru? Asa, 1 vs 1, sa dispara orice dubiu, ca vad ca ceri (cersesti) dialogul numai de la unii.

3. IPS

IPS New Member

Trophy Points:
    0
    Se numeste trolling.

4. ciobanuldinoras

ciobanuldinoras New Member

Trophy Points:
    0
    @iris

scuza-ma dar ai un mod de a gandi primar. daca tu, prin zamislire, intelegi oragasm inseama ca esti primitiv(a). Imi dau seama ca nu prea ai parte de asa ceva daca te-ai dus cu gandul strict la orgasm:)

5. Dan

Dan Administrator Staff Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Da, dar ideea trollingului este sa nu pici in ridicol la fiecare postare. Adica e nevoie de un minim de... in fine, ma abtin de data asta :)

6. lightplay

lightplay New Member

Trophy Points:
    0
    @Dan: eu nu inteleg o chestie - topicul asta a luat-o pe aratura aproape de la inceput, de ce nu faci split si lasi intrebarea si raspunsurile la obiect intr-o parte si aberatiile astuia in alta parte? Nu stiu daca au fost 2-3 raspunsuri la obiect in tot topicul. Fata aia a pus o intrebare foarte simpla..

7. ciobanuldinoras

Trophy Points:
    0
    va respect parerile dar imi pare rau ca nu pot tine cont de ele. Majoritatea dintre voi sunteti primitivi in gandire si sunteti teleghidati. Nu puteti privi in stanga sau in dreapta..priviti doar inainte avand idei fixe.

@Dan multi dintre voi nu aveti cum sa ma incoltiti ca nu aveti cu ce. Nu este trufie ci este concluzia mea dupa ce citesc ceea ce-mi scriu unii.
    Nu au argument, au numai acuze. Cum pot sa ma contrazic cu tine cand tu-mi zici ca un bebe nu dezvolta anti-corpi intre 0-6 luni?? Sa stii si tu ca sistemul imunitar se dezvolta cel mai agresiv intre 0-7 ani si incepe din burta mamei.
    Imi intaresc ideea ca RO nu are sanse sa se schimbe cand vad ce mod de gandire aveti. Simpatizez si respect femeile, in primul rand pentru ca m-a nascut o femeie, dar nu pot sa fiu orbit de acest fapt si sa nu pot gandi obiectiv.
    Am vazut recent o emisiune la TV cu oameni batrani, credinciosi chipurile, care nu stiau care este diferenta dintre Craciun si Paste desi se duceau la biserica in mod curent. Asa sunteti multi dintre voi, bajbaiti in mediocritate si sunteti rosi de propriile complexe si insecuritati.

8. Dan

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    @lightplay - am pus acum un nou topic in locul acestuia (multumesc de sugestie), care oricum fusese mutat de la categoria respectiva.
    Am rugat-o undeva aici pe OP sa deschida un nou topic, dar probabil s-a scarbit si ea si a renuntat.

9. lightplay

lightplay New Member

Trophy Points:
    0
    @Dan pai ce sens are sa mai deschida initiatoarea un nou topic - si lumea sa raspunda iar la obiect? A primit deja raspuns la intrebarea ei in asta, numai ca raspunsurile sunt ingropate in rahat (ma scuzati :)).

Pe mine ma amuza cum tolerezi tu pe forum indivizi d'astia care iti dau de lucru la moderare cat nu face.

10. Dan

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Pai asa cum spuneam, nu e forumul meu.
    Oamenii au votat ca el sa mai primeasca o sansa, le dau placerea sa-l mai vada o data in toata splendoarea lui.
    El spune ca el e lumina, adevarul, speranta, iar ceilalti se amuza, se mira sau se enerveaza, dupa caz.
    Ca obiect de studiu e interesant, pentru ca de fiecare data cand ii arunci un biscuite, se mai da de 3 ori peste cap.

11. Anonymous

Anonymous Guest

E naspa cu transhumanta in UK. Dar, pe de alta parte multe raman la fel pt ciobanii romani. Ei inca mai fac confuzie intre cum fata oaia si cum naste femeia. La fel, daca mioara lor preferata behehaie de placere in noptile intime petrecute cu ciobanul , acesta isi savureaza tigara rulata intre degetele-i groase , gandindu-se la "momentul conceptiei"

Avantajul ciobanului din UK este ca are mobil cu 3G si poate sa-si astearna gandurile pe forumul romani-online.co.uk

12. the_wolfitza

the_wolfitza New Member

Trophy Points:
    0
    Citesc si nu imi vine sa cred unde s-a ajuns...eu voiam sa stiu cum e mai bine sa procedez in situatia mea. sa trimit buletinul sau pasaportul...atat. Oricum...imi pare rau ca nu exista un buton de "like" unele replici sunt dementiale :)).
    Multumesc celor care mi-au dat un staf.
    Numai bine.

13. ciobanuldinoras

Trophy Points:
    0
    @dan

In primul rand eu cred ca tu ar trebui sa fi doar admin si sa nu-ti dai cu parerea pe aici. Tu ar trebui sa fi obiectiv. Pe de alta parte am decis sa va pedepsesc. Promit ca pana pe 12/06/2013 NU VOI MAI SCRIE ABSOLUT NICI UN POST. Intre timp te rog frumos sa te uiti sa vezi cu cat scade numarul de posturi pe acest forum. Pe de alta parte ti-as da o tema daca nu te superi. Este un exercitie de gandire banal. Daca sunt atat de enervant si deranjez pe toata lumea de ce lumea care a votat a votat zdrobitor pentru a mi se scoate restriciile???

Acesta este ultimul post pana pe 12/06/2013 la ora 11:36
    Va las sa va scaladati in oceanul de mediocritate pana peste 1 sapt!

14. Dio

Dio Member

Trophy Points:
    18
    Poti trimite ID card-ul, nu te obliga nimeni sa trimiti pasaportul...

15. Dan

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    1. Serios? Impui si reguli mai nou? :))))))

2. Nu se dau premii pentru numarul de posturi. Daca asta e scopul tau, sa cresti numarul de posturi, fa si tu munca voluntara in alta parte, nu e cazul aici.

3. Fa tu exercitiul asta, nu ma "obliga" s-o spun public ;)

PS: apropo, vrei sa fac o exceptie in cazul tau si sa ma comport ca un admin, fara sa-mi dau cu parerea? Raspunde cu DA sau NU. Daca nu raspunzi, o sa aleg eu la intamplare.

16. albea

albea Active Member

Trophy Points:
    38
    Occupation:
    Taxi driver
    Numai in postul acesta ne-ai premiat cu 3 insulte si o declaratie de presa. -ras2-

17. marianfim

marianfim Member

Trophy Points:
    16

Hai mai nene, toate astea sunt zise din dragoste...
    Si el stie ca nu e adevarat, dar nu va lasa sa va plictisiti...

18. Dan

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    @marian - vad ca nu te identifici cu "majoritatea care sunt primitivi in gandire", ceea ce e foarte bine.
    Dar te intreb asa, poti sa dai cateva exemple de oameni din aceasta "majoritate"? Ca incerc sa inteleg cine ar trebui sa se simta jignit.

19. LiviaG

LiviaG New Member

Trophy Points:
    0
    BAN DEFINITIV. AM ZIS.

ce atata tura vura?

20. Dio

Dio Member

Trophy Points:
    18
    Si de n-o fi cu banat,
    Domnul nostru-ar vrea sa vaza pe maritul împarat.

Share This Page