13.8 C
London
Saturday, May 28, 2022
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Te plictisesti? Ia-te de cei care pun anunturi!

Discussion in 'CONTROVERSE' started by madalinamina29, Mar 18, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dan

Dan Administrator Staff Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    @glissando - atitudinea corecta (in opinia mea) ar fi sa deschizi un topic nou in care sa-i explici omului, poate sa ii scrii pe privat, nu sa ii strici vanzarea pe topicul lui.

Mentiune: am "rupt" acese postari dintr-un topic in care omul isi vindea serviciile.

E ca si cum tu ai avea bar si eu as sta in fata barului tau si ti-as alunga clientii pe motiv ca nu sunt mesele drepte.
    Eu cred ca e alegerea clientului de unde cumpara si asa ar trebui sa si ramana.

2. glissando

glissando New Member

Trophy Points:
    0
    Scuze, nu mi-am dat seama ca am scris la anuntul omului. Te rog poti tu sa muti?

3. Dan

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    am mutat deja

4. glissando

glissando New Member

Trophy Points:
    0
    Ah, acum vad ca deja ai creat topic nou pe tema asta -ras2-
    Cand am citit prima parte a mesajului tau am crezut ca eu am scris la anunt.

5. Dr. Evil

Dr. Evil Member

Trophy Points:
    18
    Occupation:
    Gasser
    @lucian27

Noi vrem doar sa te ajutam. Fara caterinca, fara jigniri, fara nimic altceva. Iti pierzi timpul degeaba daca o sa continui asa.

6. kitchi11

kitchi11 New Member

Trophy Points:
    0
    Re: afise , invitatii, felicitari ,pliante

Titilu topic: "Te plictisesti? Ia-te de cei care pun anunturi!"
    Asta fiind spusa inseamna ca nu voi putea fi off topic.

Buna [Buna ce? Filmul? Fata care face trotuarul? Laptele? Seara? Dimineata?] [virgula] numele meu este [jenant] si ma ocup cu crearea de afise <-,pliante <-,invitatii <-,felicitari si carti de vizita <-.
    Afis A3-£6
    Afis A4-£5
    Invitatii nunta/felicitari-£3
    Carti de vizita-£1
    Mai multe detalii pe <-:
    http://eventsdesignlucianbota.blogspot.co.uk/
    http://eventsdesignlucianbota.wordpress.com/
    Totul se plateste prin paypal <-.
    Rog seriozitate maxima!
    Date de contacit <-: [contacit? WTF?]
    e-mail <-:comisaru_moldovan23@yahoo.com
    nr. de telefon:->07721498986

Apai asta-i oferta serioasa comisare! ;)

PS. "CAI DI RASA PUR SANGE ARAB" sursa: http://eventsdesignlucianbota.wordpress.com/page/2/
    Am vrut sa vizitez si eu expozitia de analfabeti "di rasa" pur sange. Ziceai ca faci pliante?

7. TheXman

TheXman Active Member

Trophy Points:
    38
  8. kitchi11

kitchi11 New Member

Trophy Points:
    0
    Ti-ai gasit avatar nou sau e poza ta reala? Esti ala mare, negru din dreapta care urla cel mai tare, am ghicit-o? :)

9. Dan

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    nu mai functioneaza "ignore"??

10. TheXman

TheXman Active Member

Trophy Points:
    38
    Nu kitchi11 , pentru mine poza reprezinta un grup de gramaticieni care iti lauda eroismul . Cu un pic de imaginatie , pana si tu poti sa vezi in locul cablului acest forum .

Dan , niciodata nu am fost pe ignore , pentru asta traieste .

11. albea

albea Active Member

Trophy Points:
    38
    Occupation:
    Taxi driver
    Super!!! Aici e topicul saptamanii (merci Dan). Theman, nici un pas inapoi, prietene! Fii tare pe baricada si tine steagul sus!

12. TheXman

TheXman Active Member

Trophy Points:
    38

El a inceput . Jesus , este o ea ?

13. dromaderu

dromaderu Active Member

Trophy Points:
    38

Las' ca si tie-ti place... -da-da- -da-da-

14. TheXman

TheXman Active Member

Trophy Points:
    38
    Sincer sa fiu , da .

Este uimitor pentru mine , cum un individ , care pentru a scrie 3 propozitii , are nevoie de cel putin 3 corectari , se erijeaza in aparatorul limbii romane :

Last edited by kitchi11 on Tue Feb 26, 2013 11:39 pm, edited 3 times in total.
    Last edited by kitchi11 on Wed Feb 27, 2013 11:58 pm, edited 3 times in total.

Fara educatie , nici o tara nu se poate dezvolta si cel mai bun exemplu este Romania .

Dar sa ajungi sa stai cu 17 dictionare deschise si inca 65473 taburi de dictionare online , doar pentru a scrie cateva randuri pe un forum , ca si acest domn ... crede-ma ca nu mai face parte din lumea mea . Devine o ciudatenie a naturii , un obiect de studiu .

Uita-te aici :

,,@lupan
    Iar ai comis.o.
    Ultima oara pe la noi prin tara (ROMANIA [se scrie Romania]) "intradevar" se scria "intr-adevar". Dar aici se aplica reguli ale UK, "e" alte reguli, se pare.
    Multumesc pentru confirmarea celor scrise mai sus, lupan.
    Nu cred ca poti scrie mai mult de 50 de cuvinte legate in fraze fara a gresi. Dar a gresi e omeneste.
    Niciodata nu e tarziu a invata. Trebuia sa fii un pic apostrofat pentru ironiile de aseara.
    Multi depind de acele programari, chiar viitorul lor si al copiilor lor ca si in cazul meu. Tu ti.ai gasit sa faci o afacere din asta. Foarte bine. Dar ... totusi... tu iei deja "cateva pentru prieteni" intr.o seara.
    Cred ca esti un pic prea calic (a se consulta DEX.ul - nu e un cuvant ofensator).
    Multe "succesuri" si tie in afaceri.,,

Desi omul nu a gresit cu nimic , se vede clar ca nu ii functioneaza tasta ,,-,, si a folosit ,,.,, , totusi acest domn , a atacat ca si un vultur , crezand in sinea lui ca sa acoperit de glorie . Meh ...

15. dromaderu

dromaderu Active Member

Trophy Points:
    38
    Te-ai gandit v'odata ca...poate,
    stimabilul kitchi,

nu este vorbitor de Limba Romana?

In sensul ca nu este prima sa limba?

Ia gandeste-te la asta putin!

16. lucian27

lucian27 New Member

Trophy Points:
    0
    Buna
    Nu-i nimic fratilor , pana acum am stat in banca mea si mi-am vazut de treaba mea , dar am sa va taxez , am sa fac reclama proasta romanilor , pentru ca nimeni nu merita nimic si m-am saturat sa fiu luat de fraier .. Benificiile au fost taiate si o sa cer statului englez sa nu se mai dea deloc benificii atata timp cat altii lucreaza si isi dau interesul si altii stau pe benificii si fac caterinca din munca mea si al altora .Nu-i Nimic
    am sa va taxez si eu pe voi si veti ramane si voi fara clienti cat de curand . Nu mi se pare corect sa fiu tras la raspundere atata timp cat sunt un om cinstit si imi fac treaba cu multa seriozitate . Si nu-mi va pasa de nimeni cand voi arata cu degetul la randul meu si facandu-i reclama proasta mai ales celor care au afaceri aici , celor care fac curatenie si mai ales celor care nu-si au rostul in Anglia .Nu-i nimic fratilor pana acum v-am respectat si nu am aratat cu degetul spre nimeni dar de-acum incolo voi face reclama proasta romanilor sa vada englezul ce oameni de nimic au in ograda .. Asa cum faceti voi cu mine pentru niste litere care puteau fi modificate fara sa fiu tras la raspundere , Voi veti avea de platit si nu glumesc . Voi trimite o scrisoare cat de curand statului englez si voi cere ca fiecare roman care face ceva gresit si impotriva legii sa fie expulzat din aceasta tara si nu numai pentru ca fiecare avem drepturi dar nu sunt respectate .Puteti sa radeti in continuare si sa faceti caterinca din orice dar veti da socoteala pentru faptele voastre .
    Atata timp cat am bunul simt si respect doresc sa fiu respectat , nu sunt bataia de joc al nimanui si cum ar fii daca as comenta si eu la anunturile voastre ca sunt de proasta calitate sau sa nu se cumpere ca este o teapa sau sa nu se inchirieze ca in camerele pe care le inchiriati sunt sobolani sau cine stie ce.... Cum ar fii ? Imi spuneti va rog ?
    Ramaneti cu Dumnezeu !

17. madalinamina29

madalinamina29 New Member

Trophy Points:
    0
    Mi-e rau....

18. Anonymous

Anonymous Guest

Vezi sa nu uiti sa pui timbre pe plic!

19. Dan

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    @lucian - daca faci reclama negativa doar romanilor se numeste discriminare si se pedepseste.
    Multumim pentru amenintari. Aia cu "veti avea de platit" e maxima.

Auzi, eu inteleg ca te-au suparat oamenii care nu inteleg cum sta treaba cu anunturile, dar cu cei care ti-au luat apararea ce ai, de ce ii ameninti?

20. Super trooper

Super trooper New Member

Trophy Points:
    0
    mama lor de pene, asta-i faza de comentat :)))

Deci omu' s-a suparat ca i-a fost atrasa atentia pe un forum ca are greseli in anuntul postat si s-a hotarat sa scrie statului sa taie beneficiile Romanilor. WOW!!!! Serios? Adica....el chiar vb serios? Prietene, problema ta se trateaza medicamentos!

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page