0.3 C
London
Sunday, November 28, 2021
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Schimbari recente forum

Discussion in 'ROMANi ONLiNE' started by Oana, Mar 12, 2008.

1. ukok

ukok New Member

Trophy Points:
    0
    -relaxsun- elaxsun-

Much better, thanks

2. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Multumim mult, master & the crew.
    Pt. cei ce nu sunt multumiti, zice-se ca "Nemultumitului i se ia darul."
    Deci, atat timp cat avem ceva, sa ne bucuram. -dance- ance-

3. simona b

simona b New Member

Trophy Points:
    0
    oooooooooooooooooooooooooooooo e super super acum! foarte multumita

4. georgiv

georgiv New Member

Trophy Points:
    0
    -applause- pplause-

5. andrada

andrada New Member

Trophy Points:
    0
    -hello- ello-
    Wow numi vine sa-mi cred ochilor! ce impact a avut ideea cu 40 de discutii.... -handlaugh2- andlaugh2-
    Ai vazut cata lume e online acum Admin?
    Eu is sincer uimita si ma bucur ca ati avut initiativa asta. -hi5- i5-
    Dar sincer nu ma asteptam la 40....la 10 da ...azi cand am observat am ramas buimacita -stunned- tunned- ....la inceput a fost putin coplesitor 40 -scared- , nu se mai termina lista, dar pot spune ca toata ziulika am stat aici lipita de ecran -cool- ool-
    bafta in continuare -takecare- akecare-

6. flori2007

flori2007 New Member

Trophy Points:
    0
    Chiar este coplesitoare lista cu topicuri acum , dar este foarte bine ai ocazia sa vezi si unele discuti pe care in mod normal nu l-ai fi cautat. -cool- ool-

7. papiluk

papiluk Member

Trophy Points:
    6
    De mult nu am mai vazut asa de multi online,probabil ca asta era secretul ,lista cat mai lunga la "Ultimele discutii"

8. nelly

nelly New Member

Trophy Points:
    0
    Da,chiar imi place lista asta lunga cu ultimele discutii,si toate schimbarile facute sunt chiar bine venite...
    Felicitari celor ce se ocupa de acest site!

9. crismarten

crismarten New Member

Trophy Points:
    0
    O lista mai lunga mi se pare ok..sa zicem 10 - 15 discutii dat 40 e cam "mult". Probabil multi nu fac decat sa se concentreze pe partea stanga a ecranului in loc sa fie motivati sa parcurga forum-ul mai in profunzime..

10. policeofficer

policeofficer New Member

Trophy Points:
    0
    destulde faina si varianta asta noua a forumului. Numai ca raman la parerea ca era mult mai practic si mai fain atunci cand in stanga ecranului aveam ultimile 10-15-20 de subiecte discutate. Si inca o eroare ... atunci cand intru pe sectiunea FORUM, mi se vede doar 3/4 din pagina de forum. Am sa fac un print screen si am sa atasez.

11. rebeccauk

rebeccauk New Member

Trophy Points:
    0
    Re: NOT HAPPY!

Buna ziua,

Apreciez foarte mult efortul depus pt. acest nou site, dar pe langa faptul ca ma chinui de 3 zile sa ma loghez, acum a mai trebuit sa schimb si utilizatorul si adresa de e-mail, pe care NU VREAU SA O FOLOSESC.

In rest...deocamdata sunt mai interesata de ce contine forumul, nu cum arata si marturisesc cu amaraciune ca-mi prind urechile.

Multumesc, oricum.

12. agnb1

agnb1 New Member

Trophy Points:
    0
    mie imi plac schimbarile, dar nu neg ca am difficulties navigating through the site.
    Singurul complain este faptul ca mi-am pierdut fostul " username" de AGNB. Am incercat sa ma log in de atitea ori, si nu m-a lasat. Faptul ca adresa de email data prima data nu mai era valabila, a trebuit sa " inventez" alt username.
    Pot sa nu fiu considerata " noua venita?" ptr ca nu vreau.

in rest, totul ok si no other complains.

AGNB ( 1)

13. mrskull

mrskull New Member

Trophy Points:
    0
    Alta mica mare problema ca sa zic asa, in cele ce urmeaza...

Pentru mine era super important sa am link-urile articolelor de stiri. Acum acest lucru nu mai exista ceea ce pentru mine este un imens minus. Ma rog, scrie sursa insa daca vreau sa vad originalul, ma obliga sa ma duc pe webiste-ul respectiv, sa dau search etc fata de cum a fost pana acum cand puteam sa accesez totul direct. Probabil ca nu va ramane asa si se va remedia.

Fac o sugestie:

Daca o varianta prealabila a website-ului contine unelte evident folositoare si prietenoase pentru utilizator este bine ca variantele care urmeaza sa fie niste update-uri care sa contina aceste elemente, la care sa se adauge unele noi. Pana la urma ideea de a face un update presupune o evolutie. Lucrurile bune trebuie sa ramana. Nu dau cu piatra, pur si simplu fac un comentariu si probabil ca problema de care vorbesc este doar una provizorie. Mai sunt si altele de spus insa ma opresc doar la acest fapt.

Multumesc

14. Oana

Oana New Member

Trophy Points:
    0
    Hello.

Nu stiu cum si de ce nu puteti sa va recuperati user-ul,asa am crezut si eu la inceput ca nu merge,dar dupa ce mi-am dat seama ca imi schimbasem acum ceva timp adresa de e-mail am dat la "mi-am uitat parola" si am bagat username-ul pe care il aveam inainte si adresa de e-mail dupa care am primit o noua parola si un link de activare.Am activat noua parola,m-am logat si dupa aia am schimbat parola pe care mi-o daduse forumul cu cea pe care o foloseam inainte,si totul e super ok,la fel ca inainte.Incarcati si voi la fel,problema nu e la adresa de e-mail (PT AGNB) e, la parola care n-a putut fi importata de pe site-ul vechi.Te rog incearca asa cum am facut eu si poate reusesti.

In afara de asta,ca o eventuala parere ma streseaza foarte mult faptul ca se deschide radio-ul intr-o fereastra separata,ma simt de parca sunt fortata sa ascult un radio pe care oricum l-as putea asculta la un simplu click pe imaginea din stanga sus daca as dori.De cele mai multe ori am Winamp-ul deschis si ma enerveaza pur si simplu,la fel de mult cum ma enervau spam-urile cand intrau pe pc.Nu cred ca a fost o idee prea buna.
    Inca ceva,de fiecare data cand intru la un topic,in loc sa-mi arate ca si inainte
    ultimul mesaj ma baga mereu pe prima pagina dupa care trebuie sa navighez eu pana la ultima pagina si sa vad cele mai recente mesaje.

Numai bine tuturor ! Imi placea atat de mult varianta veche incat ma simt ca o batrana mutata dupa 20 de ani intr-o casa noua !! -oops- ops-

15. policeofficer

policeofficer New Member

Trophy Points:
    0
    In legatura cu recuperarea userului...si la mine a fost usor .... mi-am amintit adresa de mail si mi-a venit parola acolo.

16. mrskull

mrskull New Member

Trophy Points:
    0
    Sunt inca foarte multe probleme si nu vreau sa supar pe cei care lucreaza la site, toti fac o treaba foarte buna pana la urma dar totusi, rog cei care lucreaza sa arunce un ochi atent la ceea ce noi spunem aici si sa incerce tot posibilul sa remedieze. Povestea cu radio-ul a fost o ideea foarte proasta intr-adevar, pop-up-ul fiind intruziv si sacaitor.

17. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Merci mult, Oana si Andrei. Eu nu am schimbat adresa, nici parola, dar cand am dat click pe" Mi-am uitat parola", una nou-nouta a venit, cam intortocheata ea, dar cica se poate schimba. Deocamdata ma declar multumita ca mi-am recuperat vechiul cont cu informatiile din mesagerie.

Totusi, inca mai cred ca ar trebui specificata aceasta "procedura" undeva, sa nu mai fie suparari si nici sa se mearga pe ghicite.Nu credeti?

Daca este si n-am observat eu imi cer scuze pt. limba cam ascutita de ieri si azi.

Share This Page