17.4 C
London
Sunday, June 26, 2022
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Schimb Lei In Lire la Curs convenabil ambelor parti.

Discussion in 'SEZATOARE' started by robertdinu, May 13, 2008.

1. robertdinu

robertdinu New Member

Trophy Points:
    0
    Cumpar LIRE Vand RON

As dorii sa schimb cam 150Milioane in Lire, aprox 3000 de lire la cursul zilnic, convenabil ambelor parti , 'nici eu nu platesc mult nici tu nu pierzi la curs' alegem exact cursul de mijloc undeva ....cumparare 46.000 vanzare 48.000 deci la 47.00 ar fi bine pt ambele parti sau oricare ar fi mijlocul.eu sunt in UK dar tatal meu este in ROmania si tre sa cumpere lirele din romania sa mi le puna in contul din UK.Daca doreste cineva rog sa ma contacteze la numarul x sa il pun in legatura cu tatal meu.bafta si numai bine

2. preston

preston New Member

Trophy Points:
    0
    ciudat -grr- rr- , de ce nu ii trimiti prin Western Union direct in lei (sau in euro).

3. robertdinu

robertdinu New Member

Trophy Points:
    0
    Nu este vb de trimis , este vorba de schimbat nu vreau sa pierd la curs si incerc sa gasesc pe cineva care vrea lei, nu te gandii imediat ca incerc nu stiu ce prostii, banii romananesti sunt din plastic...,luni merge la transilvania sa ai schimbe , se pare ca acolo a gasit cel mai bun curs.Daca se gasese cineva sa ne ajutam reciproc...., numarul e in primul post.Toate bune

4. nicole24

nicole24 New Member

Trophy Points:
    0
    robertdinu

In primul rand, pentru asemenea anunturi te rog sa folosesti optiunea anunturi gratuite. Nu era cazul sa deschizi un topic de discutii cand de fapt tu urmaresti o tranzactie valutara.

Si in al doilea rand, orice banca iti poate oferi posibilitatea unei licitatii la asa o suma, licitatie care inseamna ca intr-o zi cu un curs bun tu negociezi cursul unei sume de bani asa de mari.

Bafta si mai multa atentie pe viitor. Banca Reiffenzen si Societe Generale ar putea fi de ajutor.

Moderator

5. robertdinu

robertdinu New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc, imi pare rau daca am postat gresit , am sa te rog sa il transferi si tu daca se poate acolo unde i-ar fi locatia potrivita.Multumesc

Share This Page