11 C
London
Wednesday, September 22, 2021
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Salutare! Romani in Newton Abbot, Devon?

Discussion in 'BINE ATI VENIT!' started by CATADRAGOS, Mar 19, 2011.

1. CATADRAGOS

CATADRAGOS New Member

Trophy Points:
    0
    -dans- cam intr-o luna ajung in uk.,in sfarsit,un ochi rade unul plage deoarece raman acasa comorile mele,sotia si cei doi copii dar fac pasul asta spre o viata mai buna ,sper.intrebarea mea daca exista cineva dintre voi prin newton abbot,devon ?saluatri tuturor

2. albea

albea Active Member

Trophy Points:
    38
    Occupation:
    Taxi driver
    Re: salutare

Da' ce te impinge tocmai la Cucuietii din Deal? Glumesc. Este o zona super acolo, in Devon, dar sper ca ti-ai aranjat si de munca. Daca mergi la plesneala, nu te vad bine. Iti doresc multa bafta!

3. bogdancauc

bogdancauc New Member

Trophy Points:
    0
    este un post destul de vechi ...dar asi dori sa il invii putin :)

intradevar este la cucuieti , dar este frumos si asta e tot ce conteaza pana la urma :)
    eu stau undeva pe langa londra , am reusit sa rezolv cu dreptul de munca, si vreau sa imi iau catelul si purcelul si sa plec in Torquay :D ...

este un oras minunat pot spune , si cam tot ce e pe acolo e frumos ...

este cineva prin zona ? asi fi interesat , daca are cineva putine sfaturi despre cum e cu munca , cu cazare ...
    Iarna e ceva miscare ? Ma gandesc ca fiind o zona mai mult turistica , posibil sa fie foarte liniste in acea perioada. Asi fi interesat de un job in driving , din cate am vazut nu prea e cea mai buna locatie , dar la inceput ma multumesc mai cu orice.

4. bobby1968

bobby1968 New Member

Trophy Points:
    0
    salut ce se mai aude de tine?cum e acolo in Newton Abbot?cat de scumpa este viata?stima

Share This Page