24.1 C
London
Tuesday, August 09, 2022
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

ROMANIA@Euro 2008

Discussion in 'PASTREAZA-TE IN FORMA' started by cata246, Oct 17, 2007.

1. parteneru

parteneru New Member

Trophy Points:
    0
    Titlurile presei din Europa sunt mai mult decat elocvente pentru ceea ce s-a intamplat pe teren:

P.S Ultimul titlu e cel mai tare.

2. policeofficer

policeofficer New Member

Trophy Points:
    0
    Orice comentariu este de prisos.

3. openbsd

openbsd New Member

Trophy Points:
    0
    Olanda "molipsita" de Romania si umilita de Rusia cu 3 goluri...

Cu toate ca preferam sa castige Olanda (joc frumos...etc) felicit Rusia : Bravo Baieti!!!

Daca imi amintesc de amicalul Romania - Rusia ( http://youtube.com/watch?v=sjEtXG5rqbY ) ...pun sare pe ranile inca nevindecate...:)

Se pare ca nu doar raceala si alte boli transmisible se iau asa repede...lenea si jocul prost al Romanilor, pasat acum Olandezilor :)))

-jedi- edi-

4. parteneru

parteneru New Member

Trophy Points:
    0
    Interesant este ca din cele patru sferturi de finala jucate pana azi, s-au calificat echipele clasate pe locul II in grupe (Germania, Turcia, Rusia). Daca regula s-ar repeta si in meciul de azi, Italia ar trebui sa mearga mai departe, ceea ce nu e deloc imposibil.

Multe surprize in aceasta faza a campionatului, cine s-ar fi gandit ca Rusia sau Turcia s-ar putea clasa in primele patru echipe din Europa?

Dar surpriza cea mare ar fi ca una din ele sa castige Euro! N-ar fi de neimaginat din ce-am vazut pana acum. Personal cred ca Euro va fi castigat de echipa care castiga meciul de azi.

Italia sau Spania? -staycool- taycool-

5. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    La ce-a jucat Rusia,nu m-ar mira sa-i vad in finala,sau chiar castigand.Turcii vor avea de "tras" cu nemtii,dar sper sa-i bata,asa,de amorul artei.Cat despre italieni,cred ca liposa lui Gatuso e de fapt un avantaj pt ei,dar ,la norocul ce-l au,nu m-ar mira sa ajunga in finala,dar de-ar juca ceva macar.

Share This Page