2.7 C
London
Tuesday, January 25, 2022
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Rezultat de exceptie pt tenisul romanesc

Discussion in 'PASTREAZA-TE IN FORMA' started by silverfern, Jun 2, 2009.

1. motanik

motanik New Member

Trophy Points:
    0
    Hanescu s-a calificat in turul 3.
    Pe sport.ro e meciul dintre Del Potro si Hewitt, am inteles ca mai tarziu il vor da in direct pe Crivoi cu Davidenko.

2. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    Felicitari lui Victor,acum,dupa!!!,putem spune,victorie destul de usoara,in trei seturi,
    din cate stiu EU, el este pt prima oara in aceasta faza a competitiei, LA MAI MARE/MULT!!!

rEVENIND LA sORANA,am vazut cateva minute din meciul Azarenkai,loveste destul de bine,are si ascendentul moral,dar,cine stie,Sorana vine si ea dupa turul 3 la RG,poate-poate,se poate!

3. motanik

motanik New Member

Trophy Points:
    0
    4 tururi la RG a facut Sorana anul asta.
    Azarenka e intr-o forma de zile mari, sper totusi ca Sorana sa-i fi descoperit atuurile. In cateva minute trebuie sa inceapa partida ei de dublu.

Crivoi se indreapta spre infrangere, din pacate.

4. motanik

motanik New Member

Trophy Points:
    0
    Sorana si Azarenka vor juca al doilea meci de la 13.00 pe centre court (dupa Federer), meciul va fi transmis in direct pe sport.ro.

Update: Sorana si partenera ei de dublu, Caroline Wozniacki, s-au calificat in turul 2 la dublu.

5. motanik

motanik New Member

Trophy Points:
    0
    A inceput meciul Soranei, cu dreptul pt noi, 1-0 in primul set pt Sori. Hai, Doamne ajuta!

6. motanik

motanik New Member

Trophy Points:
    0
    Dupa un prim set pe care l-a pierdut la tiebreak (mare pacat, ar fi meritat sa-l castige mai mult decat Azarenka), setul 2 a coborat putin stacheta Sorana si a pierdut cu 3-6. Pacat dar felicitari pt performanta de a juca turul 3 la Wimbledon. Ramane la dublu unde aseara s-a calificat in turul secund.

7. doloro

doloro New Member

Trophy Points:
    0
    Foarte talentata este Sorana si mai ales confidenta , mi-a facut mare placere sa o urmaresc azi jucand , cred ca vom mai auzi de ea!

Share This Page