15.1 C
London
Saturday, June 19, 2021
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

restaurant romanesc

Discussion in 'SEZATOARE' started by dayanna_m, Jun 7, 2007.

1. dayanna_m

dayanna_m New Member

Trophy Points:
    0
    Ma tot gandesc daca ar merge un restautant cu specific romanesc in Leeds!Ce parere aveti?

2. policeofficer

policeofficer New Member

Trophy Points:
    0
    Din punctul meu de vedere ar trebui sa mearga..o sarmaluta...un caltabosh...merge 100% :D :D

3. expertparchet

expertparchet New Member

Trophy Points:
    0
    Dar sunt romani pe acolo?Restaurantele romanesti din Londra merg?

4. dayanna_m

dayanna_m New Member

Trophy Points:
    0
    ...sunt si romani in zona si am inteles ca si restaurantele din londra cu specific romanesc merg foarte bine.O sa incerc intr-o locatie mica si vom vedea ce iese.Va anunt oricum...
    Numai bine!

5. seby

seby New Member

Trophy Points:
    0
    Si inainte de a te apuca de treaba documenteazate foarte bine in privinta cerintelor legislative si normative ,sunt o groaza de hartii 8-}

6. shumi

shumi New Member

Trophy Points:
    0
    Toate merg bine care nu sunt specific englezesc :D

7. bluerose

bluerose New Member

Trophy Points:
    0
    i wanna know the adres:p of the restaurant:p
    stau cat de cat aproape de leeds...mi-ar place ala nebunie sa gasesc un restaurant cu specific romanesc:)

8. expertparchet

expertparchet New Member

Trophy Points:
    0
    sumi din cate am vazut in excursia mea in Anglia,Wales si Scotia nici cele cu specific asiatic nu sunt prea cautate..

9. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    sunt de 4 ani in uk,as dori sa ajung la restaurantul asta romanesc din londra,locuiesc la cca 100 km distanta de londra ,asa ca as vrea sa stiu daca se merita,reclama lor pe site pare ok,da stiti cum e,una zice si alta arata,rog pe cineva daca se poate sa ma ajute cu ceva detalii,mersi.am vrut sa merg in mai parca cand anuntasera mare concert ce s-a anulat.

10. erosman26

erosman26 New Member

Trophy Points:
    0
    eu locuiesc in sud estul londrei si am vrut sa merg odata la restaurantul romanesc i-am sunat mi-am facut rezervare si cand am ajuns acolo mi-au spus ca sunt in curatenie asta dupa ce mi-am petrecur vreo 4 ore prin londra ca sa ajung la ora care au spus ca deschid, ar patroni nu mi- sau parut chiar oameni de treaba cel putin unul din ei, celalalt ar fi vrut sa ne lase dar unul nu asa ca nu stiu ce sa zic de acel restaurant

11. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    mersi de informare,cam asta a fost si prima mea impresie,am sunat cand cu spectacolul ala prin mai,cineva mi-a zis legat de bilete ca sa vin,ca "ne descurcam noi",ca apoi sa aflu ca s-a anulat.mersi inca odata,si succes celor din leeds

12. oana34

oana34 New Member

Trophy Points:
    0
    am fost si eu la un restaurant romanesc in londra si am fost foarte foarte dezamagita....
    totul de la muzica tare incat trebuia sa urli sa te intelegi cu cel de langa tine, serviciul foarte prost, inghesuiala mare, preturile exorbitante...

Nu mai am de gand sa imi cheltuiesc banii intr-un restaurant romanesc mult mult timp de acum inainte!

13. policeofficer

policeofficer New Member

Trophy Points:
    0
    Mda...pacat...cred ca romanul este roman peste tot in lume cand este vorba de bani.
    Chiar voiam sa merg la un restaurant cu specific romanesc, ca sincer imi era dor de un mic, de o ciorba, o sarma, dar din cate am citit aici, nu se merita. Iti faci si o caruta de nervi si mai dai si nu stiu cati bani. Mai bine o mancare chinezeasca sau una indiana ... oamenii aia chiar stiu sa se poarte. Rusine lor, celor care ne fac de ras. Poate nu sunt toti la fel, managarii de restaurante romanesti, dar, din cate am citit aici, nu prea trag sperante ca voi ajunge prea curand intr`unul.

Multumesc,
    -police-

14. dayanna_m

dayanna_m New Member

Trophy Points:
    0

Dragi mei,

am citit tot ce ati scris despre restaurantele romaneasti si sincer imi pare rau ca sunteti atat de dezamagiti.Noi nu va promitem deact servicii de calitate, preturi obisnuite si servire ireprosabial.Eu zic ca merita sa incercati...poate o sa va schimbati parerea.Oricum eu va doresc numai bine indiferent in ce restaurante ati manca!

15. foxi

foxi New Member

Trophy Points:
    0
    Dayanna_m

Dar ati deschis? Unde?
    Mai multe detalii se poate?

Eu am fost sa votez la Leeds, asa ca pot sa vin si la o ciorba de burta

Mult succes!!!!!

16. peg

peg New Member

Trophy Points:
    0
    Si eu am fost la restuarantul Brinania din Londra cu o prietena de-a mea si din pacate am fost dezamagita. Nu mi-a placut nici mincarea, nici serviciul, si sa nu mai vorbim de pret... Dar asta a fost experienta mea, daca altcineva a fost multumit, excellent. Sint curiosa unde ati fost, la ce restaurant, ca sa mai incerc odata.
    Sint aceste restaurante numai in Londra sau exista si in alte parti? Sint din HERTS.

17. mrskull

mrskull New Member

Trophy Points:
    0
    Britannia a fost si pentur mine o experienta de David Lynch romanesc.
    Preturile exorbitante si o societate dubioasa in general, ca sa zic asa. Peste toate, pe nota de plata era scris: muzica - ?5. O bataie de joc. NU mai spun ca la vremea aceea politia umble dupa cei de la bucatarie ca munceau la negru. Nu ca ar fi o problema, incerc sa explic ce atmosfera am gasit acolo...

Share This Page