17.4 C
London
Sunday, June 26, 2022
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Programare Croydon

Discussion in 'EMIGRARE' started by alinapop, Jun 10, 2011.

1. alinapop

alinapop New Member

Trophy Points:
    0
    Buna.Am si eu nevoie de sfatul si ajutorul vostru.Incerc de 3 saptamani , cate 3 ori pe zi , sa imi fac o programare la Croydon pt yellow card (student).Intrebarea mea este daca acest gen de programari la Croydon (EEA) se pot realiza doar online?Stiti cumva care sunt zilele si intervalul orar in care as avea mai multe sanse?
    Va multumesc mult.

2. lovelyd

lovelyd New Member

Trophy Points:
    0
    Buna,Alina si bine ai venit printre noi !

Inainte de toate,cand te intereseaza un anume lucru pe un forum,incerci sa gasesti topic-ul care iti poate da detalii adica unul ca acesta www.romani-online.co.uk/forum/emigrare/ ... e-23#77482 sau acesta www.romani-online.co.uk/forum/utile/anu ... re-croydon

Revenind la intrebarea ta,da, se pot face programari si telefonic.

Nu exista un anume interval de sanse,ci doar perseverenta. Cu alte cuvinte ori de cate ori poti(dar in nici un caz doar de 3 ori pe zi). Eu am reusit sa fac 4 programari in doar 3 zile.

Mult succes !

3. cristina_alexa

cristina_alexa New Member

Trophy Points:
    0
    Buna Alina,
    eu iti recomand sa incerci telefonic, eu am incercat saptamani la rand on-line fara rezultat...pe cand la telefon mi-a iesit din prima. Intr-adevar am inceput sa sun de la 8:53..si mi se zicea ca biroul e inchis, inchideam si de la capat , pana cand in jur de 8:55 mi-au raspuns..mare atentie daca incepe sa zica toata povestea ca amnaute si informatii gasiti pe www..bla, bla, apasa direct tasta 1, inseamna ca liniile telefonice s-au deschis si te vor pune direct in legatura cu cei ce fac programarile. Eu am reusit sa fac 2 programari ..in 2 zile in jurul orei 8.55. Nu cred ca are rost sa mai incerci dupa 9 jumate ..din cate am inteles din povestile altora.

Bafta!!..
    ps eu ma pregatesc pt 7 iulie:D..wish me luck:D

4. angelina

angelina New Member

Trophy Points:
    0
    Eu am reusit online destul de repede pe la ora 3 jumate pm am vazut ca a mai fost o persoana care a mai reusit in jurul acestei ore.
    Multa bafta

5. alinapop

alinapop New Member

Trophy Points:
    0
    mersi mult .

6. Alexandrr

Alexandrr New Member

Trophy Points:
    0
    Salutare la toata lumea,

Imi puteti spune, va rog, in monetul in care doresc sa ma programez online pentru Croydon, ce tip de aplicatie sa aleg, eu lucrand ca aupair? FLR (M) ?

De asemenea, am si o mare nelamurire. Am inceput sa lucrez ca aupair de la inceputul anului, de pe 5 ianuarie. Intre timp, in urma cu 2 sapt, am schimbat familia gazda, si abia acum reusesc sa pot aplica pentru Purple Card. Cumva ma vor intreba de la ce data am venit in UK? ce ma sfatuiti sa le raspund, in cazul asta?

Va multumesc anticipat.

Share This Page