5.4 C
London
Tuesday, December 07, 2021
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

prietenii sincere, mai credem in ele?

Discussion in 'Pentru ea' started by agnb, Nov 19, 2007.

1. parker

parker New Member

Trophy Points:
    0
    Re: prietenii sincere, mai credem in ele?

@traveler copiii sunt minunati, numai ca nu poti sa traiesti numai pentru si prin ei, eu una cel putin nu pot, asa ca mai evadez din cand in cand la un concert, o piesa de teatru, o seara la club cu fetele, etc.

Si cand nu ai bunici care sa stea cu ei seara sau prieteni cu care sa faci cu schimbul la babysitting, mai greu cu socializarea si gasitul de prieteni noi. Uite azi de ex. e prima oara de cand ne-am mutat aici si cand platim babysitter sa stea cu fetita, sa putem merge la teatru (Nottara, pentru cine nu stie, e premiera piesei Festen la Barbican).

Bine ai venit pe site, si cand ajungi in Londra da-mi un semn, iesim la o cafea sau la Inst Cult Roman, au o groaza de evenimente :)

2. traveler_ea

traveler_ea New Member

Trophy Points:
    0
    Re: prietenii sincere, mai credem in ele?

Multumesc foarte mult pentru invitatie, cu siguranta o sa o onorez. Din pacate noi nu ne vom muta chiar in Londra ci undeva pe langa Milton Keynes. Dar oricum, exista tansport in comun si cu siguranta vom ajunge destul de des prin Londra. In momentul in care vom avea copii, o voi aduce pe mama la noi sa ne ajute deoarece eu oricum nu voi sta prea mult acasa cu bebe. In domeniul meu nu imi permit sa lipsesc prea mult de la servici. Probabil voi stat acasa un maxim de 6 luni dupa care, back to work :(.
    Distractie placuta diseara, ma bucur sa aud ca mai sunt oameni care stiu sa aprecieze o piesa de teatru. Eu imi doresc sa ajung la opera :)

Share This Page