3.6 C
London
Saturday, December 05, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Prezenta la intalnirea de ieri; asociere id/nume- imagine

Discussion in 'ROMANi ONLiNE' started by rebecca_uk, Oct 31, 2011.

1. pop1982

pop1982 New Member

Trophy Points:
    0
    Si eu ma bucur ca ne-am reantalnit dupa acesti ani in care am pierdut contactul, dar pana la urma ne-am recunoscut si avem datele de contact pe care data asta sper sa le pastram mai cu grija -ras2- -ras2- -ras2-

2. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Bun venit pe forum, Adriana!
    Iti trimit in privat datele de contact pentru ca vreau sa tinem legatura. Anul trecut a fost Cati la mine. Cred ca-ti amintesti si de ea.

PS Merci pentru compliment. Continuam in privat. -dans-

3. Oshlobanul

Oshlobanul New Member

Trophy Points:
    0
    Au, ce reclama mi-a facut Rebecca aici si eu nici n-am vazut.
    Multumesc foarte mult, Rebecca!

Si eu as fi vrut sa cunosc mai multi dintre invitati, dar... Mai incerc data viitoare :))

Bafta tuturor si tot ce va doriti!

4. parker

parker New Member

Trophy Points:
    0
    Eu am lipsit (motivat) de la intalnire (si ar fi fost prima pentru mine), deci nu sunt cea mai in masura sa comentez dar totusi.. de ce sunt atat de rare intalnirile astea?

Poate ar fi o idee buna daca s-ar intampla o data pe luna sau la 2 luni (ceva de genul 'last Friday of the month'). Nu e nevoie de prea multa organizare, doar ales un loc si comunicat ora, cine e liber vine, cine nu nu.

5. ciresica

ciresica New Member

Trophy Points:
    0
    Da Negrutxa, eu aram! Am avut si "ecuson" cu user si cu nume real insa imi tot cadea! Nu vroia deloc sa stea lipit pe rochitza -nu-ma-uit-
    Mi-a facut mare placere sa vad cine se ascunde in spatele micilor ecrane, imi pare rau insa ca nu am avut ocazia sa cunosc prea multe persoane si de asemenea ca a trebuit sa plec destul de devreme!
    Asta este cand ai 2 copii...trebuie sa le respecti programul!! Si asa am facut 2 ore pana acasa si mai era sa ma si ratacesc -ras2-

6. new_printze

new_printze New Member

Trophy Points:
    0
    Sper ca data viitoare sa-mi fac un tricou cu imprimeu....PRINTUL... -ras2- -nu-ma-uit- ... Nu ca as vrea sa fiu cumva in centrul atentiei sau sa mi se acorde atentie...sunt mult mai multe persoane mai interesante si interesate...
    Imi place sa scriu, dar nu vreau sa plictisesc pe nimeni, am scris si in celalalt topic unde se desfasura intalnirea, deci nu cred ca are sens sa ma repet in vreun fel...
    Nu am fi reusit sa ne intalnim sau sa ne salutam toti, datorita faptului ca timpul a fost prea scurt si noi eram care cum am ajuns cam peste tot prin pub...
    In rest va salut cu un rescpect deosebit pe toti forum-istii (cei care ati dat curs invitatiei si cei care cititi impresiile noastre)...

7. varta06

varta06 New Member

Trophy Points:
    0
    Stimate Printz, cred ca usoara ta indignare vine din faptul ca in acea seara ai simtit ca poti fi detronat, caci l-ai cunoscut pe adevaratul print si acel era Matei! -ras2- -limba-
    Ma bucur ca ne-am cunoscut si ne-a facut placere sa schimbam impresii despre sistem si sisteme, bandu-ne berea intr-o limba pur romaneasca! -da-da-

8. new_printze

new_printze New Member

Trophy Points:
    0
    Si eu ma bucur ca am reusit sa schimbam impresii, cat despre micul print...el este un print si nu are pe cine sa detroneze...eu ii dau intaietate...
    Si acum stau si ma gandesc...era o invitatie pentru toti romanii din UK, eram cu totii acolo...dar de ce inca mai apar privirile pe sub sprancene, intrebarea: ce se uita asa?....etc...asta as putea spune ca este o indignare...dar e trecator totul, asa ca nici nu imi bat capul sa dezvolt ideea in sine, era doar o idee ce ma apasa, atunci, acum a trecut...
    Pana la urmatoarea revedere mi-a parut bine sa intru intr-un pub si sa zic: Buna ziua...
    Va salut...

Share This Page