10.5 C
London
Wednesday, August 21, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Pret corect pentru licenta Taxi

Discussion in 'SELF-EMPLOYMENT' started by Alex_dumi, Jul 19, 2015.

1. Alex_dumi

Alex_dumi New Member

Trophy Points:
    0
    Salutare, acum o luna m-am decis să-mi schimb domeniul de activitate (pana acum am lucrat in construcții) si as vrea sa ma apuc de taxi. Am mai multe cunoștințe si prieteni care practica job-ul asta si majoritatea sunt multumiți. Desigur am auzit si păreri mai putin bune dar cunoscându-le caracterul si dorința de munca pot deduce de ce nu sunt multumiti de sumele obținute săptămânal :)) . Dupa câteva întrebări in stânga-dreapta am auzit mai multe sume vehiculate pentru CELEBRA licența de taxi..acum fiind sume diferite una fata de alta mi-am cam dat seama ca e ceva "mirositor" la mijloc. Pentru asta scriu acest post...poate știe cineva să-mi zică verde-n fata cat costa si cat dureaza. Recunosc ca stiu ca dureaza ceva, dar am auzit si perioade de genul 4-6-8 luni...si in condiția in care eu voi încheia socotelile cu prezentul loc de munca...sa stai atat "pe dreapta" in Londra ..e faliment total. Mulțumesc anticipat pt ajutor. Stima

PS: Stiu ca toate postările sunt verificate si pe calea asta in cazul vreunei erori de postare , rog Admin-ul sa nu șteargă postarea sau sa o redirecționeze...chiar sunt intr-o situație nu prea "roz" si as avea nevoie de un răspuns(sfat) cat mai subit.

Share This Page