15.1 C
London
Saturday, June 19, 2021
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Planuri de viitor

Discussion in 'ARHIVA' started by s2k, Feb 16, 2006.

1. s2k

s2k New Member

Trophy Points:
    0
    Topic pentru romanii din Marea Britanie. Votati, comentati...

2. gobryella

gobryella New Member

Trophy Points:
    0
    nu se inghesuie nimeni.pacat.ar fi interesant sa vedem ce ganditi dupa ani buni petrecuti departe de casa.voturile voastre i-ar oferi sansa lui S2K sa ne dea si un procent corect.

3. ramy

ramy New Member

Trophy Points:
    0
    Am votat pentru nu stiu inca...dar cred ca trebuie sa vad in ce parte se inclina mai tare balanta... ???

4. miki

miki New Member

Trophy Points:
    0
    hmmmmm, planuri de viitor...dupa aproape patru ani de stat in uk am invatat ca nu prea pot sa fac planuri cel putin deocamdata.de fiecare data cand am planuit ceva au intervenit tot felul de cauze si planurile s-au dus pe apa sambetei.in termeni largi dupa ce o sa reusesc sa iau ilr ::) vreau sa nu mai fiu self employed, sa ma mut la mare,sa vizitez america si australia (pana atunci ar fi frumos sa vad cat mai m mult din europa) si sa am o viarta linistita si fara stres prea mult.

5. zoltar

zoltar New Member

Trophy Points:
    0
    Subscriu cu Miki.

6. int2471

int2471 New Member

Trophy Points:
    0
    Eu spre deosebire de Miki si Zoltar, indraznesc sa-mi fac planuri aici pt ca aici se poate. Acasa, in schimb, lucrurile nu sunt chiar asa de clare si nu-ti poti face nici un plan.
    Sa calatoresc este un vis al meu, dar e asa de putin timp. Un alt plan al meu e sa locuiesc, la un mom dat, la munte, in Romania, in vreun sat uitat de lume dar destul de aproape de Sinaia si Busteni; sa fie o casuta modesta, calduroasa inconjurata de linistite si pace.

7. s2k

s2k New Member

Trophy Points:
    0
    @ int2471: Cand ai planuri de a merge sa locuiesti la munte, da-mi de stire, poate facem impreuna o cabana. Dar nu conta pe mine 20 de ani de-acum inainte.

Share This Page