7.4 C
London
Saturday, January 16, 2021
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Orange Pay as You Go

Discussion in 'INFORMATII UTILE' started by adynutza, Apr 25, 2008.

1. adynutza

adynutza New Member

Trophy Points:
    0
    Era pe undeva un subiect cu preturi la sunat in tara dar nu-l gasesc (ma gandeam ca e la Utile -eyebrows- yebrows- ).
    Noua oferta la Orange Pay as You Go: planul tarifar Camel: 5p de sunat in tara pe fix, 10p pe mobil. Pt cine nu are tel fix cu tot felul de minute si pt cine nu vrea sa se chinuie cu coduri, etc.
    Mie pretul pt mobil mi se pare f ieftin fata de ce am vazut pana acum.

2. maricosti

maricosti New Member

Trophy Points:
    0
    e f bun tariful asta in orange,dar stie cineva cum poti vorbi acasa daca sint la 02cu contract,stiu ceva dar nu sigur:iti poti folosi minutele gratuite de aici sa suni acasa,dar nu stiu ce numar se formeaza sau daca mai platesc ceva in plus.stie cineva sigur,am 600 min si e pacat sa nu le folosesc pt acasa.multumesc

3. motanik

motanik New Member

Trophy Points:
    0
    Maricosti, incepand cu noiembrie anul trecut nu se mai pot folosi minutele incluse in abonament pt a suna in alte tari.

4. maricosti

maricosti New Member

Trophy Points:
    0
    multumesc pt raspuns motanik,sint cam dezamagita,o sa incerc sa caut o alta varianta,ce pacat.

5. daci

daci New Member

Trophy Points:
    0
    lowratevoip.com

6. spin

spin New Member

Trophy Points:
    0
    Experienta mea cu cei de la Voip nu a fost una fericita.

Intr-adevar au oferte atragatoare, dar lasa de dorit la capitolul de relatii cu publicul, iau foarte mult timp pana sa aspunda anumitor cereri sau sa rezolve problemele care se ivesc, iar legatura telefonica de cele mai multe ori este de calitate inferioara (si pot spune ca nu are nimic de-a face cu conexiunea de internet, pt ca in 3 luni am schimbat 2 firme de internet, si in ambele cazuri, legaturile telefonice prin Voip - care folosesc conexiunea de internet asigurata de firmele cu care aveam contract, erau proaste sau foarte proaste)

Asa ca eu va sfatuiesc sa va ganditi bine inainte de a alege sa folositi serviciile Voip.

7. flori2007

flori2007 New Member

Trophy Points:
    0
    eu am cartela orange pay as you go,daca vreau sa am oferta camel sun la ei sau imi iau alt sim de la orange care are oferta de care vreau eu sa beneficiez?

merci

8. adynutza

adynutza New Member

Trophy Points:
    0
    Nu iti trebuie cartela noua, schimbi planul la cartela pe care o ai. Trebuie sa suni la 343 parca

9. adynutza

adynutza New Member

Trophy Points:
    0
    Mie voip nu mi se pare ca intra la categoria pt cine nu vrea sa se chinuie mult. Nu poti sa suni cand iti vine (adica pe strada, in autobuz) ci trebuie sa fii acasa, trebuie sa ai net (care de obicei implica ca trebuie sa ai telefon fix), etc ...
    Oricum eu as vrea sa apara ceva si mai ieftin daca se poate ...

10. gabrielos

gabrielos New Member

Trophy Points:
    0

Share This Page