17.4 C
London
Sunday, June 26, 2022
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Noutate: Programare ONLINE in Croydon

Discussion in 'EMIGRARE' started by bivo, Nov 4, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. 13alina

13alina New Member

Trophy Points:
    0
    am o mare rugaminte Mr.John, ma puteti ajuta si pe mine cu programarea la Croydon?Incerc telefonic de luni si nu reusesc.
    Va multumesc!

2. Alexandrr

Alexandrr New Member

Trophy Points:
    0
    Te rog mult, daca afli raspunsul, imi spui si mie? Eu am ales FLR (M) si sunt programat pe 4 iulie. Tare mi-e frica sa nu fi gresit, pentru ca obs ca sunt persoane care se tot chinuiesc sa prinda un loc liber, iar eu cand am incercat, erau cate 3-4 locuri libere zilnic, incepand cu sapt viitoare. Ceva nu e in regula.

3. Mr.John

Mr.John New Member

Trophy Points:
    0
    Cu mare placere ALINA,trimite-mi detaliile pe mail just_dinu@yahoo.com,(REF ID,TRANSACTION ID.MEMORABLE WORD,FIRST NAME LAST NAME).Daca le am pana maine dim.iti fac maine pt 28 Iulie.

4. adina_m

adina_m New Member

Trophy Points:
    0
    just_wizard_dinu :p

5. Adi PC

Adi PC New Member

Trophy Points:
    0
    Ole-leee !!! Le-ai incurcat rau de tot. Renunta la a merge cu FLR.......Uita de ea.
    Dat fiind ca nu ati precizat ce si pentru ce vreti sa alegeti ceva din BR3, sau pt BR3....nu cred ca a inteles cinvea........totusi.....daca este vorba de CE ANUME trebuie sa alegeti din lista optiunilor de la Programarea Online, atunci raspunsul, este .........acelasi care apare de cateva zeci de ori in acest topic, chiar si cateva paginute mai in spate, nu departe, daca BIROUL DE INFORMATII pe care il folositi (adica acest Forum) l-ati fi rasfoit nitel cateva minute bune, ati fi aflat. Totusi, hai sa dam o mana de informatie del BIROUL DE INFORMATII si nu FORUM ..si sa mai anuntam odata ca este vorba despre o zona a Europei, din a carei parte face si Romania, adica EEA1.....dat fiindca EEA sunt tarile UE fara restrictii si acel 1 adaugat la EEA 1 sunt Romanica si Bulgarica. DECI EEA1. ...by the way.EEA = European Economic Area, ceea ce este o uniune economica si vamala, care s-a realizat primar dupa al doilea razboi mondial si a constituit prima etapa inspre crearea Uniunii Europene.
    Good luck

6. Alexandrr

Alexandrr New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc mult, Adi pentru raspuns, desi am simtit multa ironie in el, si chiar nu era cazul. Maj care au postat aici mergeau la HO pentru Blue card, nu Purple, asa cum o sa merg eu. Tocmai d-aia s-a creat aceasta neintelegere. Si totusi, consider ca daca ai fi renuntat la ironie, raspunsul l-ai fi dat in mai putin de 30 sec. Oricum, iti multumesc inca o data. Numai de bine!

7. Luanix

Luanix New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc pentru raspuns, se pare ca o sa mai astept una buna....as fi vrut macar sa am posibilitatea sa imi fac programarea din iulie pentru septembrie, ca, macar cand ajung acolo sa si merg la interviu si sa fiu cu cartonasul galben in mana. Situatia ideala. Dar, asta e, inseamna ca aproximativ 2 luni din septembrie am sa imi vad numai de scoala si o sa incerc sa fac gaura cat mai mica in buget...

Multumesc inca odata si succes tututor.

Luana

8. Elli

Elli Member

Trophy Points:
    6
    Buna ziua. Stie cineva daca se mai pot face 2 programari la Croydon pe acelasi nume? Auzisem ca au un sistem care depisteaza numele si anuleaza programarile.....chiar daca adresele de mail sunt diferite. -nu-stiu-

9. Alexandrr

Alexandrr New Member

Trophy Points:
    0
    EEA1 (FMOP)

10. artemisaro

artemisaro New Member

Trophy Points:
    0
    Incerc de ceva timp sa fac o programare la Croydon, dar in zadar.. A reusit cineva sa mai faca vreo programare?

11. Kellis

Kellis New Member

Trophy Points:
    0
    Buna! Poti sa-mi spui, daca stii, ce trebuie sa bifez la urmatoarea sectiune:"Please select the type of application you require" pentru inregistrarea pentru Yellow Card online? Dar pentru Blue Card? Multumesc!

12. adina_m

adina_m New Member

Trophy Points:
    0
    Buuun, am sunat dimineata la Home Office si am facut o programare pentru 28 iulie...Acum intreb si eu Mr John...daca nu e cu suparare...de unde stii in ce zi vor fi programarile?

13. Kellis

Kellis New Member

Trophy Points:
    0
    buna! eu am sunat toata saptamana si mi-au spus ca nu mai au locuri pana in sept. pe la ce ora ai sunat? ce le-ai spus de ti-au facut programare?

14. adina_m

adina_m New Member

Trophy Points:
    0
    Am sunat la 8:55 am si cand a inceput robotul sa spuna "detailed information....." am apasat direct 1 si mi-a facut direct legatura la un operator.Am cerut rapid aplicatie BR1, BC dependent....totul e sa te misti repede si sa vrea operatorul sa se miste la fel de repede.:)

15. Mr.John

Mr.John New Member

Trophy Points:
    0
    Programari libere:

You have chosen Thursday 28 July 2011. at Croydon
    The following times are available for this date. You are expected to arrive 30 minutes before the time shown.
    Please select your preferred time:
    11:00 AM
    11:30 AM
    12:30 PM
    01:00 PM
    Please note you will have 2 minutes from when you press the 'Next' button to review and confirm your appointment details or you may lose the appointment selected.
    A summary and final confirmation will be provided on the next screens for you to print off and keep.

16. Mr.John

Mr.John New Member

Trophy Points:
    0
    PS: Alina si Ramona, aveti programare pt 28iulie. Va puteti loga ca sa vedeti datele, adresa, ora, etc. O sa primiti oricum si pe mail confirmare (probabil luni).

17. 13alina

13alina New Member

Trophy Points:
    0
    MULTUMESC DIN SUFLET MR.JOHN
    Nici nu stii cat ma bucur ca ai reusit.
    M-am logat si am vazut confirmarea.
    Sa ai parte de lucruri bune in viata si sa-ti implinesti toate visurile.

18. artemisaro

artemisaro New Member

Trophy Points:
    0
    ma poate ajuta cineva sa pot sa fac o programare la Croydon?

19. Mr.John

Mr.John New Member

Trophy Points:
    0
    Trimite-mi datele (ref id, transaction id, mem word, nume, prenume) pe email la just_dinu@yahoo.com si va pot ajuta eu.

20. Tatiana

Tatiana New Member

Trophy Points:
    0
    te rog, poti sa imi faci si mie o programare..?incerc de 3 sapt de acuma ..

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page