9.3 C
London
Sunday, June 07, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Noutate: Programare ONLINE in Croydon (II)

Discussion in 'EMIGRARE' started by Dan, Jul 11, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mihai11

mihai11 New Member

Trophy Points:
    0
    Buna seara! Am si eu nevoie de o programare in Croydon, daca face cineva contracost sau stiti vreo firma autorizata serioasa care se ocupa cu asa ceva astept un mesaj pe privat.
    Va multumesc frumos!

2. Dan

Dan Administrator Staff Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Cu 2 randuri mai sus scrie ca mesajele de genul trebuie puse la mica publicitate.

3. mihai11

mihai11 New Member

Trophy Points:
    0
    Ok scuze. Sunt membru nou, nu am stiut
    Multumesc

4. Hazel

Hazel Member

Trophy Points:
    6
    A mai reusit cineva sa prinda o programare? Din oamenii obisnuiti, nu hackeri, si normal, aplicand pe site, nu platind pe cine stie cine...

5. appledigital

appledigital New Member

Trophy Points:
    0
    Buna diminetza, o mare nebunie cu programarile astea problema e la cei cu sitele pt ca are prea multe accesari si pica (asta in cazul in care nu pica sitele intentionat) asa ca "hucer" sa fii nu poti face nimic unui site care nu este functional si serverul este down. Viteza la internet am dar nu ma ajuta cu nimic daca sitele pica.
    -plans-

6. kristinuz

kristinuz New Member

Trophy Points:
    0
    Hielp !!!!Am reusit sa fac programare prin ajutor si as vrea sa verific numarul de referinta....La ce numar trebuie sa sun???Am incercat la numarul la care se fac programari telefonice dar ma trimite pe site....va rog ajutati-ma cu un numar de telefon!!!

7. kristinuz

kristinuz New Member

Trophy Points:
    0
    Chiar nu stie nimeni?

8. lvd

lvd New Member

Trophy Points:
    0
    UK Border Agency
    UK Border Agency
    The UK Border Agency (UKBA) is the border control agency of the British government and an Executive Agency of the Home Office. It was formed on 1 April 2008 by a merger of the Border and Immigration Agency (BIA), UKvisas and the Detection functions of HM Revenue and Customs. The decision to create a single border control organisation was taken following a Cabinet Office report.

Map data ©2013 Google - Terms of Use

Map
    Satellite
    Call the number below to obtain the number or to be connected to:
    UK Border Agency
    UK Border Agency
    0913 232 1846
    Connection to this service will cost £1.53 from a BT landline plus network extras. If you choose to connect to the number provided you will be charged £1.53 per minute from a BT Landline plus network extras.
    Please note that the information that we provide can also be found by searching the official site here
    Directory open 24 hours
    090 Number Directory is a directory enquiry service. The number is freely available in the public domain. You can find this number here. This service has no affiliation with UK Border Agency . We suggest that you have a pen and paper handy as the number requested will be announced. If you wish to be connected to the number searched for after the number is announced just hang on the line. The price of automatic connection is stated by the pre-call announcement.
    Popular Searches: UK Border Agency Services, UK Border Agency Service, UK Border Agency Phone Number, UK Border Agency Phone No, UK Border Agency Support, UK Border Agency Help, UK Border Agency Call, UK Border Agency Helpline, UK Border Agency Telephone
    Auto Divert Directory is a Trading Style of OutboundBPO Ltd
    SPN SP1B93FAFDF8
    Customer Service Number - Click Here Email info@autodivertdirectory.co.uk
    © 2011 autodivertdirectory.co.uk - All Rights Reserved
    Popular Searches: UK Border Agency Services, UK Border Agency Service, UK Border Agency Phone Number, UK Border Agency Phone No, UK Border Agency Support, UK Border Agency Help, UK Border Agency Call, UK Border Agency Helpline, UK Border Agency Telephone

9. kristinuz

kristinuz New Member

Trophy Points:
    0
    Deci sun la 0913 232 1846 si ei imi dau nnumarul de care am nevoie?

10. bulma

bulma New Member

Trophy Points:
    0
    Buna! Sunt in UK de 1 an si 2 luni iar la sfarsitul lunii pot aplica pt blue card doarece indeplinesc un an de au pair si incerc sa obtin o programare online sau telefonica! Am citit postarile de pe acest topic si se pare ca sunt foarte multi in situatia mea ! Ma intrebam daca intradevar exista si alte variante inafara de a trimite prin posta si astepta 6 luni sau poate mai mult din pacate. Exista intradevar persoane care pot ajuta cu programare? Eventual contra cost? Multumesc!

11. roxana1

roxana1 New Member

Trophy Points:
    0
    Bulma, pentru orice varianta vei opta (ajutor sau nu) daca nu vrei sa trimiti prin posta, atunci poti incepe goana dupa programare.Nu este nevoie sa astepti pana la sfarsitul lunii.Programarile se dau 6 sapt din ziua in care reusesti sa obtii. Daca ai nelamuriri in legatura cu actele de care ai nevoie sau cum sa completezi formularul imi poti da mesaj. Eu am avut interviul pe 28ian dupa 12 luni de aupair :) succes

12. kristinuz

kristinuz New Member

Trophy Points:
    0
    Nu raspunde nimeni la numarul asta....am ascultat o gramada de muzica la 1.53 £ pe minut.
    Restu` lumii cum si-a verificat numarul de referinta?
    Are cineva idee?
    Multumesc!!!

13. sirtiger

sirtiger New Member

Trophy Points:
    0
    ma uit eu diseara la ce numar am sunat,dar fii trebuit sa primesti sms pe tel sau cel putin un e mail sau macar cine s a ocupat de programare
    sper ca nu ai platit inainte
    bafta

14. kristinuz

kristinuz New Member

Trophy Points:
    0
    pe mail este doar numarul de referinta....nu apare nici un nume....
    nu am platit inca -hipno-

15. Dio

Dio Member

Trophy Points:
    18
    Ai ales o varianta complicata… daca cineva ti-ar fi sugerat sa telefonezi la un nr premium de £10/min ai fi facut-o????

Suna la 0870 606 7766, astepti pana ajunge la ultima optiune iar apoi tastezi 4, dupa care ramai pe linie pana raspunde un operator…

Spui ca ai facut programare online (booked an online appointment for premium service in Croydon), dar nu ai primit inca nici o confirmare si vrei sa verifici daca booking-ul e OK… fii pregatita sa-ti dai datele personale…

16. kristinuz

kristinuz New Member

Trophy Points:
    0

Am sunat si la 0870 606 7766 si am tastat 4 ....doar ca am stat in linie vreo 10 minute si nici un operator nu a raspuns...am ascultat doar muzica

Daca as fi reusit sa imi fac programare singura as fi sunat si la 15£/minut dar cand vezi clar ca nu ai nici o sansa incerci si alte variante.

17. bulma

bulma New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc pentru ajutor Roxana! Din pacate nu pot sa trimit mesaje private, sunt si noua pe forum! Am inceput deja sa sun dar este extrem de greu! Iar online nu reusesc sa imi fac cont! :( offf! Am citit postarile de pe acest topic si incerc sa sun in ininutul si secunda minune dar nimic pana acum! Imi doresc enorm de mult ca si restul sa obtin blue cardul fara sa fiu nevoita sa astept prin posta 6 luni!

18. lali1005

lali1005 New Member

Trophy Points:
    0
    Revenind la subiect, in ultimele 2 zile mi-a dat technical error cand am incercat, sau no appointments available la si cateva secunde. I s-a mai intamplat cuiva asa?

19. zuzu04

zuzu04 New Member

Trophy Points:
    0

asta scrie pe site - If you have been unsuccessful in finding an avaliable appointment, please do not call our contact centres. They do not have any additional appointments avaliable to them.

20. cristiana92

cristiana92 New Member

Trophy Points:
    0
    Eu am reusit sa vad astazi toate programarile...au ajuns la 19 martie, dar imediat dupa s-a blocat.

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page