20 C
London
Saturday, July 04, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Noutate: Programare ONLINE in Croydon (II)

Discussion in 'EMIGRARE' started by Dan, Jul 11, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bettycornel

bettycornel New Member

Trophy Points:
    0
    da, asa se pare. -nervos-

2. kristinuz

kristinuz New Member

Trophy Points:
    0
    Da...super -nervos- bine ca site-ul e in maintenance -ceeee?-

3. Ellena22

Ellena22 New Member

Trophy Points:
    0
    System Maintenance.....A mai patit careva asa ceva in seara aceasta?Credeam k doar de la ora 18 nu mai merge site-ul -nu-stiu- ?O sa ii dea cumva drumul intre timp?Orice informatie ar fi de mare ajutor...Am vazut deja postat ca din 25 ora 6pm si pana in 28 ora 6am nu o sa merga site-ul...dar s-a anuntat ca va fi intrerupt mai repede?????
    Multumesc!

4. pisimaya

pisimaya New Member

Trophy Points:
    0
    is niste neseriosi la maxim si pe fata de data asta...aveam inca o seara..dar acuma ne-au furat-o.cui ii pasa ca noi ne pierdem noptile sa aplicam..!

5. Hazel

Hazel Member

Trophy Points:
    6
    Eu incerc din Romania... la mine e 2 noaptea si maine ma duc la lucru...a nu stiu cata seara, fir-ar... -nervos-

6. Ellena22

Ellena22 New Member

Trophy Points:
    0
    Eu sper din toata inima sa nu se piarda aceasta seara si nici noaptea de duminica spre luni....Cand vor aloca luni spre marti sper sa aloce 18 programari -ras4- si speram sa rezolve cu site-ul si sa nu mai dea erori asa des(sau deloc)...asa am avea toti o sansa cat de cat egala...
    Speranta moare ultima -da-da-

7. Ellena22

Ellena22 New Member

Trophy Points:
    0
    Super aiurea...si la mine e a2a saptamana cred(nici nu mai stiu exact) si aproape tot timpul am ajus la ultimul pas,dar din pacate altcineva a fost mai rapid....
    Si eu in fiecare zi merg la lucru,programul incepe la 8 dimineata(deci ma trezesc inainte de 7) si se termina la 6 seara.Incerc in fiecare seara pe la 10 sa ma pun in pat(nu reusesc tot timpul) si apoi ma trezesc la 11 jumate,ca sa pot sa introduc datele din timp,altfel nu am nici o sansa,apoi dupa alta dezamagire,inapoi la somn cu speranta ca maine voi avea nororc.
    In weekend-uri incerc sa recuperez somnul pierdut in timpul saptamanii...sincer e aiurea tare de tot,nu stiu cat mai rezist in ritmul acesta...Succes tuturor!!

8. alexdinu28

alexdinu28 New Member

Trophy Points:
    0
    Chiar te da peste cap vanarea programarilor...m-am hotarat sa renunt si sa trimit prin posta; mai mult de 9 luni nu ar trebui sa dureze.

9. Romica1977

Romica1977 New Member

Trophy Points:
    0
    Occupation:
    Somer
    Se pare ca in seara asta a cedat detot sistemul....ce porcarie

10. Hazel

Hazel Member

Trophy Points:
    6
    Acum se pare ca merge site-ul vietii...
    Oare au mai fost programari pana la urma? Oare luni la 6 cand teoretic ii dau drumul din nou, vor fi programari disponibile?
    Stie cineva cat mai dureaza procesarea dosarelor pt YC trimise prin posta?
    Weekend placut la toata lumea

11. bettycornel

bettycornel New Member

Trophy Points:
    0
    pe la ce ora or fi dat drumu la site? or fi bagat programari??? vad ca acum functioneaza dar bineninteles no appointments available..............

12. ancuta86craiva

ancuta86craiva New Member

Trophy Points:
    0
    Aseara asa a aratat la toata lumea ,clar ca l-au oprit ei de tot...am cautat azi la toate orele posibile (in caz k se revanseaza ukba-ul pt greseala de aseara,dar nu am vazut nici o programare .... -nu-nu- ,bafta tuturor cu programarea ,sper k pe 28 sa prindem numai noi romanii programari -da-da-

13. Eugreen

Eugreen New Member

Trophy Points:
    0
    Există undeva un tutorial 'step by step' cum îți poți face programare on-line ? Nu de alta, dar mai sunt și bătrânei ce nu țin pasul cu avântul tehnologic. Stimă.

14. thenuts

thenuts New Member

Trophy Points:
    0
    Normal ca exista...insa trebuie sa si citesti nu numa sa intrebi aiurea. Bafta

P.S: E cu cateva pagini mai in spate si culmea...ai si poze puse.

15. ICorinaI

ICorinaI New Member

Trophy Points:
    0

Imi place cum gandesti

16. Ellena22

Ellena22 New Member

Trophy Points:
    0
    Stie cineva daca in seara aceasta va merge server-ul?Si pana la urma in noaptea de joi spre vineri s-au bagat programarile?Pe la ce ora i-au dat drumul la site?Eu am intrat la 7 dimineata si mergea dar nu erau programari disponibile...deci ori nu au bagat,sau se luasera deja..... -nu-stiu-
    Si zicea cineva ca a primit pe e-mail perioada cand nu merge server-ul?A primit toata lumea,sau cum de aceasta persoana a primit?Eu una nu am primit.. -nu-stiu-
    Succes!

17. ale_flamy

ale_flamy New Member

Trophy Points:
    0
    Nu cred ca are rost sa va treziti maine la 6 dimineata ca am vazut in seara asta programarile( habar n-am pe ce data erau ca am dat next foarte repede). A mers site-ul imgredibil de bine....cum am dat next, cum ma ducea la pagina urmatoare, dar din pacate nu a mai fost disponibila programarea. Voi in general pentru ce ora aplicati? Ca eu tot la 11 am aplicat si am ramas tot timpul fara programare. E cineva care aplica devreme? sau toti ne batem pe programarile de la 10 la 11:30?

18. Ellena22

Ellena22 New Member

Trophy Points:
    0
    Au fost programari in seara aceasta!!Site-ul a mers ca si pana acum,1 minut on(poate chiar numai 30 sec),3 minute off.....Din pacate eu am acelasi "noroc" -trist- ...incercam si maine seara...

19. Ellena22

Ellena22 New Member

Trophy Points:
    0

Eu cred k nimeni nu tine cont de ora la care aplica,cel putin eu dau pe care apuc,dau cat mai repede(nici nu vad data in care fac programarea -ras4-)
    Un lucru e cert...de fiecare data cand raman 2 programari cel mai des am vazut-o pe cea de la 10 si 9 sau 9 jumate.De exemplu in seara aceasta la inceput le-am vazut pe toate(la si 2 minute),apoi pe la si 4 minute au mai ramas la 9 jumate si inca una,dar nu mai retin exact care...
    Oricum ai dreptate ca site-ul a mers parca putin mai bine in acele 3 minute cat e on,in rest erori la greu.
    Nici eu nu am reusit sa fac programare,imi da ca de obicei ca nu mai este valabila:( -trist-
    Bafta maine seara!

20. cristina_nastrusnicu

cristina_nastrusnicu New Member

Trophy Points:
    0

Domnule thenuts.....esti roman??? de unde sa stim ca tu faci programarea din uk si nu din ro????

Daca nu sunteti in stare sa ajutati cu un raspuns la obiect....at va doresc noapte buna!

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page