3.3 C
London
Tuesday, December 11, 2018
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

locuri de muna si chiriii in Brighton

Discussion in 'BINE ATI VENIT!' started by crisa_lii, Jan 31, 2012.

1. crisa_lii

crisa_lii New Member

Trophy Points:
    0
    Buna.am si eu o mica rugaminte la voi ,as vrea sa ma mut in Brighton dar nu stiu exact cum sunt chiriile si cu locurile de munca ma poate indruma careva catre o zona buna acceptabila si unde se gasesc locuri de munca .am yeloow card.multumesc.

2. suporteru

suporteru New Member

Trophy Points:
    0
    chiriile sunt mari,poti sa arunci o privire pe www.friday-ad.co.uk sau www.gumtree.co.uk ca sa vezi cu aproximatie,cat despre munca,acum este o perioada linistita,va incepe insa nebunia prin martie-aprilie,cand se incalzeste.Bine,daca ai drept de munca,atunci ai putea gasi de lucru si acum...

3. crisa_lii

crisa_lii New Member

Trophy Points:
    0
    multumesc mult.da am drept de munca am yeloow card si NINO am recomandare de la locul vechii de munca .ideea e ca nu stiu pe nimeni in brighton eu sunt in tara acum si vreau sa vn cu verisoara mea sa inchiriem o camera sisa cautam de munca daia am intrebat daca sunt locuri de munca si dc e un oras ok .multumesc oriucm.daca exista careva si locuieste in brighton si ma poate ajuta cu mai multe detalii as fi recunoscatoare.

4. suporteru

suporteru New Member

Trophy Points:
    0
    Poti sa faci un booking intr-unul din hosteluri pana gasesti ceva de inchiriat,preturile nu sunt mari(de la 8 lire in sus/noapte mai putin vineri-sambata cand este putin mai scump) si ii dai bataie la cautat.Cu placere!

5. ioana ionescu

ioana ionescu New Member

Trophy Points:
    1
    URGENT private room with free wi-fi to rent in apartament in Brighton Central,England.Contact by whatsapp Only on no. 00447766008888
    Rent very cheap
    Foarte urgent se inchiriază cameră privată cu wi-fi inclus în apartament,în Brighton Central,Anglia.Contactaţi numai pe whatsapp la nr. 07766008888 în limba engleză.Chiria e ieftină.

Share This Page