14.1 C
London
Wednesday, October 16, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

La Multi Ani, Ella !

Discussion in 'LA MULTI ANI' started by M_route66, May 10, 2011.

1. M_route66

M_route66 New Member

Trophy Points:
    0
  2. crimm

crimm New Member

Trophy Points:
    0
    Draga Ella, sa ai o zi insorita, dragostea celor dragi sa te inconjoare si sa te sarbatoreasca asa cum merita o mama, o sotie minunata, asa cum esti tu.
    Sa fii sanatoasa, sa ai o viata fericita si implinita!

La Multi Ani !

http://www.youtube.com/watch?v=J55nUIg2JN4

3. ELLAWS

ELLAWS New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc MULT pentru urari Marian -ma-iubesc- Multumesc MULT Cristina -ma-iubesc- multa sanatate si tie si sotului si intregii familii -dragoste2-

4. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    La multi ani, draga prietena!

Sa te tina Dumnezeu tanara, voioasa si sanatoasa si sa-ti dea putere sa lupti pentru tine si familia ta!

Multumesc mult pentru ajutorul personal, dar si pentru ajutorul constant, nepretuit si totusi gratuit pe care-l oferi pe acest forum.

Cu mult drag,
    'rebecca'-ziua-mamei- -multi-ani- -inima- -sarbatorit- -ventilator- - party2- -felicitari- -multumesc- -misto-

5. ELLAWS

ELLAWS New Member

Trophy Points:
    0
    Multumesc din suflet Lili, si eu ma simt norocoasa sa am o prietena ca tine, atunci cand mi-a fost greu atat tu, cat si Cristina mi-ati oferit un umar pe care sa plang…Va multumesc, va iubesc si va respect, dar n-am putut sa va urmez sfatul, caci o persoana… de aproape un an si doua luni, mi-a fost alaturi zi de zi (virtual bineinteles!!) Stresata si cu psihicul la pamant, nu mai intrasem nici pe forum vreo 5-6 luni, eram in cadere libera…ma simteam ca o pasare ce refuza sa mai dea din aripi…De la spital mi-au spus ca cel mai mare risc era ca sotul meu sa moara prin somn, (inainte de operatie) Noapte de noapte il pazeam, il ascultam cu urechea daca mai respira sau nu…il impingeam, il intorceam…pana picam franta in zori pe la 4-5 dimineata, depinde cat rezistam… Cineva (cu studii de psihologie la baza) m-a facut sa inteleg ca unele lucruri se intampla independent de vointa noastra (multumesc Marian), chiar daca noua ni se par absurde, chiar daca nu le putem intelege (nu-i asa Cristina?) totusi trebuie sa incercam, sa le acceptam… Sa acceptam viata…asa cum “ne-a fost scrisa”, viata care ne da pe-o parte, insa pe alta isi ia tribut… Atunci ne intrebam “De ce eu? De ce mie?...” sunt intrebari tabu si fara sens , caci nu ne este dat sa stim sau sa intelegem, nici care este ordinea si nici criteriile de selectionare…Va multumesc tuturor celor care ati fost alaturi de mine si nu in ultimul rand, multumesc Silverfern!!

http://www.youtube.com/watch?v=0AIlz08fZos

6. albea

albea Active Member

Trophy Points:
    38
    Occupation:
    Taxi driver
    La Multi Ani, cu sanatate si bucurii! La Multi Ani! 23? 25? Stiu ca la doamne nu se spune, probabil 24.
    -petrecere- -inima- -cadou- - party2-

7. silverfern

silverfern New Member

Trophy Points:
    0
    Hop si eu cam tarzior... -timid- Pe unde-oi fi umblat ca parc-as fi un 'rambler from Manchester Way'. -hipno-

La multi ani Ella, multe bucurii si voie buna si tot ce iti doresti sa se-mplineasca!

-inima- - party2-

http://www.youtube.com/watch?v=Q9xJxT3fjSk

8. lovelyd

lovelyd New Member

Trophy Points:
    0
    De cum m-am logat am vazut ca este ziua cuiva si..surpriza! Este chiar a ta,Ella,asa ca m-am pus pe desenat si cu mult drag iti daruiesc un -cadou- virtual(din pacate),dar "handmade" -da-da-

Iti doresc multa,multa sanatate,liniste sufleteasca,bucurie si implinire alaturi de familia ta si toti cei dragi tie! -petrecere-

Ma bucur sa vad ca atatia oameni ti-au fost alaturi in cele mai groaznice clipe ale vietii tale,pt ca eu stiu foarte bine cum e sa fi singur,disperat si neputincios cand viata omului iubit este in pericol. Iubesti si ESTI ( nu "ai fost") iubita si asta este esenta vietii de care trebuie sa te bucuri la maxim cat iti este scris...asadar: "LA MULTI ANI !" -multi-ani- - party2-

9. dorina.m

dorina.m New Member

Trophy Points:
    0
    La multi ani,multa sanatate,impliniri si-un inger la fiecare rascruce a vietii sa te indrume pe drumul cel bun.Nu am cuvinte sa-ti multumesc pentru ajutorul nepretuit pe care ni-l oferi tuturor aici pe forum-sper sa am prilejul sa te intalnesc si sa-ti spun asta personal!

LA MULTI ANI!

10. Mutu

Mutu New Member

Trophy Points:
    0
    La multi ani! Sa ne traiesti si sa ne iubesti!

11. Deanna

Deanna New Member

Trophy Points:
    0
    La multi ani girl! Sa fii fericita! Si de-abia astept sa bem o bere pe malurile Tamisei! -asa-asa-

[video]http://www.youtube.com/watch?v=dePMU8R131s[/video]

12. mickyroman

mickyroman New Member

Trophy Points:
    0
    La multi ani Ella, multa sanatate si fie ca toate dorintele sa ti se indeplineasca pentru ca meriti!
    Si cu aceasta ocazie tin si sa-ti multumesc pentru sfaturile date atat mie cat si celorlalti pe forum.

-cadou- -cadou- -inima- -multi-ani- -petrecere-

13. ELLAWS

ELLAWS New Member

Trophy Points:
    0

Cine ti-a spus ca nu te iubesc, te-a mintit -asa-asa- uneori imi esti atat de drag incat te-as strange de gat -da-da- as scoate asa doua maini prin monitor si-ai vedea tu... -nu-ma-uit-

Am incercat sa te ignor, dar n-am reusit si chiar imi place cum scrii, tu ala care pui mereu punctul pe " i " culmea ca mai ai si argumente -bravo- abia astept sa te cunosc -ma-iubesc-

Multumesc MULT Catalin, Maruis, Diana, Dorina, Mutu, Deanna, Micky pentru urari si sa ne-ajute D-zeu (vorba lui Deanna) sa ne intalnim cu totii la o bere pe malul Tamisei -hipno-

14. ELLAWS

ELLAWS New Member

Trophy Points:
    0
    Vai, cum sa nu stiti cati ani am... am spus pe forum de vreo 3-4 ori, ei bine am implinit 34 -ras4-

OOPS... ei si ce daca am scris invers... -sssst- nu mai modific acum -hipno- nush ce-o sa ma fac la anu', cat oi incerca io sa le-nvart... tot 44 or sa-mi iasa... -limba-

15. Gsm009

Gsm009 New Member

Trophy Points:
    0
    Ella,

Intreaga mea familie, bipeda si chiar si patrupeda, iti doreste sa ai parte de tot ce este mai bun pe lume.
    Sa fii fericita atat cat este omeneste posibil si sa ramai alaturi de noi. Sa fii sanatoasa si in putere si iti promit ca te vom ruga sa ne nasesti puii lui " Sf. Gheorghe" alias Jorj.

LA MULTI ANI

16. dromaderu

dromaderu Active Member

Trophy Points:
    38
    Scumpa/draga colega,

dupa ce in sfarsit am ajuns si eu acasa,

nu pot decat sa ma alatur celor ce-ti doresc/ureaza toate aceste minunate lucruri sa ti se intample,

eu, pe langa traditionalul /bla/bla,

La Multi Ani! , iti mai doresc in plus, Sa Fii Iubita!

PS.
    Nu-ti fa griji cu astia 43,
    stii desigur ca de fapt ai doar 21, cu 22 ani de EXPERIENTA!

17. licurici

licurici New Member

Trophy Points:
    0
    Cu intarziere,
    La multi ani! si din partea mea si multa, multa sanatate tie si celor dragi.

18. dromaderu

dromaderu Active Member

Trophy Points:
    38
  19. ELLAWS

ELLAWS New Member

Trophy Points:
    0
  20. Irena

Irena New Member

Trophy Points:
    0
    La multi ani ! Multumim pentru toate gandurile bune, sfaturile, devotamentul cu care ne impartasiti si noua novicilor, din experienta si curajul dumneavoastra. Sa fiti sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi.

Share This Page