14.6 C
London
Tuesday, September 21, 2021
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

La coltul strazii

Discussion in 'SEZATOARE' started by iubitulondrei, Nov 15, 2008.

1. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    Re: La col?ul str?zii

Cere timp,voi reveni,dar la nr 9--SIGUR,Elvis traieste,pai cu cine e maritata Andreea Marin?

2. iubitulondrei

iubitulondrei New Member

Trophy Points:
    0

In cazul asta doar el are de pierdut, ca il scot astia din Cartea Recordurilor, ca si cel mai bine vandut... mort. -badteeths- adteeths-

3. iubitulondrei

iubitulondrei New Member

Trophy Points:
    0
  4. iubitulondrei

iubitulondrei New Member

Trophy Points:
    0
  5. iubitulondrei

iubitulondrei New Member

Trophy Points:
    0
  6. iubitulondrei

iubitulondrei New Member

Trophy Points:
    0
  7. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0

De ce,ai pe cineva care-aduce tigari mocca? din RO?
    Ca m-am fript eu asta vara,475 de euroi amenda la vamesii unguri,pt 16 cartuse,si eu nici macar nu fumez,doar doamna mea,cu palinca mea nu au avut nimic,ca era imbuteliata,da niste amarati de la Moldova,o aveau la sticla de plastic pac 100 euro litrul,toarna la dnu ungur -slap- lap-

8. florysana

florysana New Member

Trophy Points:
    0

cata246

si daca aveai mai putine cartuse ,vamesii unguri tot te-ar fi "ars".ei fac un exces de zel ,cand e vorba de romani...iti spun toate astea ,pt ca stiu persoane patite la vama in Ungaria .printre acestea si sotul meu,cand a venit in tara cu masina -shout- hout- ....
    de-atunci nici nu vrea sa auda de unguri.tot timpul circula spre Ro cu avionul "Luton-Cluj",si aduce si tigari (cartuse bune )si nimeni nu-l amendeaza cu nimic ....in iulie am adus amandoi 12 cartuse (daca nu ma-nsel),plus slanina afumata(mai am si acum pt Craciun),plus palinca ....si totul a fost O.K.
    important e sa nu depasesti cele 20 de kg,ca in rest mai inchid si ei ochii...doar sunt de-ai nostrii,nu? -hehe- ehe-

9. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0

stiu,am adus si noi destule la avion,niciodata nu am fost controlati,fie ca am zburat cu britishair,sau czechairlines,alitalia,sau lufthansa.
    Da',dupa doi ani de dus acasa cu masina,mi-a ajuns.
    vara trecuta ,cu amenda (spaga de fapt) data politiei in tara,plus chestia cu tigarile,plus stressul,plus hotelurile peste noapte--avion de acuma,si masina inchiriata eventual in tara,sau tren,ca doar nu ne-am nascut boieri -tamtam- amtam-

10. brc25

brc25 New Member

Trophy Points:
    0

sa strans surubul peste tot.

11. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0

Destul de ingrijorator,aseara a fost pt prima data cand spatele m-a durut cu adevarat,nu stiu sigur daca work related sau nu.
    Ce vreau sa spun este ca,mi-au adus colegii chinezi niste plasturi,un fel ca Mepilex Border pt cine cunoaste,domnule,de cu un MIROOOOS,de erau ai mei juniori sa li se faca rau,dar,deasemenea,si cu un EFEEECT!
    l-AM PUS CAND M-AM CULCAT,ACUM NICI NU MAI STIU CA AM AVUT DUREREA.

12. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:

Super, medicamentele chinezesti....iti cam carnesc nasul, da-ti iau durerea cu mana.
    Pana in martie am locuit cu o chinezoaica si cand a plecat mi-a lasat lotiune pt. cap si pt. spate, ca a vazut ca aveam niste probleme. Tot ce pot sa zic...GOD BLESS HER! -ahaa- haa-

13. iubitulondrei

iubitulondrei New Member

Trophy Points:
    0

Totusi, cum pot vinde chinezii orice la cele mai mici preturi, ca apoi sa cumpere ceea ce au nevoie la preturile umflate ale europenilor sau americanilor? Deocamdata, ma amuza asta. -badteeths- adteeths-

14. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0

nu cred ca o fac doar din politete,dar asta e ce vreau sa spun,m-au uimit astia (si avem destui aici la munca) cu politetea lor,cateodata devenind stresanta.
    mi-a luat cam doi ani sa renunt la a mai tine de ex usa deschisa cand ne intersectam unei femei chinezoaice,nu-ti trece aia inaintea ta s-a o pici cu ceara,isi pune zambetul ala pe fata si incepe "you first,you first,you are nurse",plus ca sunt male,evident

15. iubitulondrei

iubitulondrei New Member

Trophy Points:
    0

Pana la urma, totul e legat de mentalitate. Si de... acomodare. Parerea mea.

16. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0

iaca ca si-a luat-o chelsea de la arsenal cu 2-1,nu mai am timp sa caut topicul respectiv,ca plec acusica la traforaj,plus ca incepe divertis mall pe antena,apropo de divertis,stie cineva de ce a plecat toni grecu de la ei?
    poantele acum par mult mai slabe,incep sa semene a vacanta mare,ehehehei,unde sunt timpurile cand baietii faceau casa full prin tara,toate orasele,spectacole de mureai de ras,mai toate fiind poante neregizate,scoase atunci pe loc,de radeau si ei odata cu publicul,mai ales toni.

17. iubitulondrei

iubitulondrei New Member

Trophy Points:
    0
  18. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
  19. iubitulondrei

iubitulondrei New Member

Trophy Points:
    0

Imi este frig. S-a racit vremea. Am observat asta tocmai din coltul strazii... Brrrrrr... -badteeths- adteeths-

20. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0

Dupa cum am banuit,si dupa ce am mai discutat cu alti prieteni in RO,si ei fani divertis,Toni Gracu a plecat din cauza ca nu a dorit sa se bage in balacareala politica impusa de patronul Antenei1.
    Acum,drept e ca si de cand plecase Gury Pascu Divertisul se cam dusese la vale,usor usor.
    Iar,ca sa o bagi acum pe Jojo,cap de afis,mi se pare jalnic.
    Monica Nghel cred ca se integrase f bine (cine isi aminteste deliciile oferite in preajma sarbatorilor la emisiune aia rutiera din TVR1,acolo aparand de fapt,cu celebra nunta in camion,conceptul Costel&Leana (parca)).

Share This Page