17.8 C
London
Tuesday, October 20, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

INCEPUTURI ...de sfarsit de Romania

Discussion in 'SEZATOARE' started by achile, Dec 13, 2010.

1. just_s

just_s New Member

Trophy Points:
    0
    Achile ai permis de conducere? Daca da, da o fuga la DVLA si schimba-l. Si ai rezolvat problema cu proof of address. Daca nu mergi pana la o sucursala HSBC sa iti deschizi un cont este gratis si da ca nu ai mai mult de trei luni in UK si mai bine, apoi trebuie platit 8£/luna.Important ii sa gandesti pozitiv si sa mergi inainte.Bafta!!!!

2. albea

albea Active Member

Trophy Points:
    38
    Occupation:
    Taxi driver
    Achile merge inainte, stati linistiti. Acum a gasit si de munca, -felicitari- plus ca are perspective reale pentru un job mai bun -dans- . Pacat ca nu are timp sa intre si pe net.

3. Nikie

Nikie New Member

Trophy Points:
    0
    -bravo- Multumim pentru aceste detalii albea!!!
    Ma bucur sincer pentru el, si-i doresc succes in continuare! Urmaream de mult topicul, asteptam un happy end-ras4-

4. achile

achile New Member

Trophy Points:
    0
    Buna seara tuturor.......am locuinata,ieftina, civilizata...de astazi!...cu net,am un serviciu.....multumesc celui care m-a ajutat la un moment dat....sunt convins ca va mai fi nevoie....lucrurile se vor aseza incet, incet.....am gresit la un moment dat fata de Layra...am gresit tare.....daca va trece peste asta si ma va ierta....inseamna ca toate sunt pe calea cea buna....o sa incerc sa-mi reamintesc...s-au intamplat atat de multe...incat intradevar as putea scrie o nuvela.....ce ziceti....merita sa mai scriu?....nu mi-e frica sa scriu ce si cum am gresit fata de Layra.....chiar as fi curios cum gandeste lumea!.....nu m-ar deranja sa fiu judecat in public...nu sunt melodramatic....dar chiar cred ca merit O SANSA!

5. achile

achile New Member

Trophy Points:
    0
    crimm...tu cauta clientul...iti dau comision...de cizelat...gasim noi pe cineva.....cunosc cel putin doi filologi....putem trimite materialul pe mail!.....si o sa povestesc ultimii doi ani din viata mea.....stiu ca am gresit...dar oare atat de tare?.....

6. Deanna

Deanna New Member

Trophy Points:
    0
    Achile, mai scrie, please, este deja telenovela mea preferata si sint convinsa ca toti romanii asteapta cu sufletul la gura povestea ta si mai ales se roaga sa-ti fie bine. tine-ne la curent.

7. albea

albea Active Member

Trophy Points:
    38
    Occupation:
    Taxi driver
    Fara a dori sa ma insinuez ca si avocatul lui Achile, va spun ca prietenul nostru nu are o situatie tocmai roza. Are un serviciu infernal, prost platit, are cursuri la care trebuie sa mearga si sa se mai si odihneasca din cand in cand. Sunt convins ca pana la urma va gasi putin timp si pentru noi, sa ne puna la curent cu ultimile noutati. Ii doresc putere sa treaca de aceasta etapa de tranzitie, si sa revina in mijlocul nostru cat mai curand.

8. laurale

laurale New Member

Trophy Points:
    0
    Ahile multa multa putere iti doresc si te asteptam cu drag sa mai scri.

9. camiiy

camiiy New Member

Trophy Points:
    0
    Dar achile mai traieste? Mai stie cineva ceva de el? Am cam absentat de pe forum in ultima vreme... -nas- imi placea sa-i citesc telenovela -nu-zic-

10. albea

albea Active Member

Trophy Points:
    38
    Occupation:
    Taxi driver
    Da. E in Romania, are o afacere cu inchirieri de masini. Zicea ca mai vine si pe la noi, dar cred ca ne-a uitat.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. Adi PC

Adi PC New Member

Trophy Points:
    0
  12. camiiy

camiiy New Member

Trophy Points:
    0
    E bine atunci -ras4- ma gandeam ca e tot p-aici ca nu incepuse prea bine saracu -nuuu-

Share This Page