3.6 C
London
Friday, April 16, 2021
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

i would like some friends

Discussion in 'ARHIVA' started by monika, Apr 22, 2008.

1. monika

monika New Member

Trophy Points:
    0
    buna !! numele meu e monika , si locuiesc in worcester
    aici nu am gasit romani , si m-am gandit ca poate as putea sa imi fac niste prieteni la distanta -eyebrows- yebrows- , ar fi frumos -hello- ello- -hello- ello-

2. maricosti

maricosti New Member

Trophy Points:
    0
    buna monica,ma numesc mariana,locuiesc in scotia,cam departe de tine dar nici eu nu am prea multi romani pe aproape,in afara sotului meu si a unei colege din romania si ma bucur ca am aflat acest forum ieri,cu o gramada de noutati si sfaturi utile.

3. grand mother

grand mother New Member

Trophy Points:
    0
    Hi Monica, esti o fetita ink ! Ce faci in Worcester ? Esti au pair sau faci si scoala ? Eu sunt in West Sussex si fiica mea e in Londra, are 23 ani si tot ma gindesc uneori ca e vulnerabila si mica.Pesemne asa sunt mamele cu un singur copil -handlaugh2- andlaugh2- .Eu iti doresc sa rezisti si sa/ti realizezi scopul pt care ai venit aici ! -kiss- iss-

4. monika

monika New Member

Trophy Points:
    0
    buna , sunt au pair dar sunt si la colegiu as well
    intr-adevar stiu cum e cu mamele , si mamei mele i-a fost frik sa ma lase , dar a stiut ca pana nu incerc nu am sa stiu niciodata. multumesc -kiss- iss-

5. nelutzu83

nelutzu83 New Member

Trophy Points:
    0
    salutare tuturor numele meu e nelutu -hello- ello- -handsrubb2- andsrubb2- sunt din Darlington si nici aici nu prea sunt romani.daca e cineva prin preajma sa ma anunte vreau prieteni romani

6. lucian_13_82

lucian_13_82 New Member

Trophy Points:
    0
    buna! sunt lucian si eu sunt in scotia in glasgow.nu m-am intalnit cu nici un roman de 2 luni.mariana esti cumva in glasgow?

7. agnb

agnb New Member

Trophy Points:
    0
    Buna tuturor

sint din Herts si desi am postat multe pe forum nu am scris niciodata nimic cu privire la acest subiect. Mi-ar placea sa-mi fac prieteni de prin zona Herts (granita cu Essex adica pina la Braintree) pentru ca eu numai prieteni englezi am! Exista cineva in imprejur?
    Daca doreste cineva si exista, sa-mi dea mesaj pe privat!

8. maricosti

maricosti New Member

Trophy Points:
    0
    nu,din pacate,locuim in montrose,un orasel intre dundee si aberdeen.sintem aici de3 ani si nu avem prieteni romani,dar ne-am adaptat situatiei.ne edor de acasa si de copiii,de locurile natale,ni se pare ca tot acasa e mai frumos ,mincarea e mai buna,dar nu si bani.sa speram ca poate copiii nostri se vor adapta mai repede si mai bine.toate cele bune tuturor.

Share This Page