7.1 C
London
Wednesday, January 26, 2022
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Fotbal - Liga I

Discussion in 'PASTREAZA-TE IN FORMA' started by cata246, Feb 24, 2008.

1. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    In sfarsit prima victorie a Iasului si contra Galatiului,care doar ce i-au batut pe Rapid.
    Dar ce ziceti de Unirea Urziceni?
    O putea Dan Petrescu sa o tina tot asa?
    Chestia e ca pare totusi un inceput destul de echilibrat de campionat.
    DNE ajuta sa nu cada Poli,si multa bafta Stelei cat si Clujului in CL. -weehee- eehee-

2. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    Goooool STEAUA la Cluj -ahaa- haa- -ahaa- haa-
    Din pacate Iasul e condus la pauza la Iasi de Poli Timisoara

3. andreiutzu

andreiutzu Member

Trophy Points:
    16
    Am vazut meciul CFR-Steaua si am ramas neimpresionat. Imi plac in primul rand rezultatele, nu spectacolul. :)

Bine, si 1-1 e totusi un rezultat bun/util pentru Steaua. Sper totusi ca CL/UEFA sa imi aduca "satifactii" mai mari. Poate mai avem victorii in CL saptamana viitoare si cel putin 3 echipe in grupele UEFA. :)

4. demiurgul

demiurgul New Member

Trophy Points:
    0
    Clujul este echipa mare ascultati-ma pe mine ....vor face figura frumoasa in CL ...

5. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
  6. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    Ce etapa nebuna,Steaua din pacate isi arata mediocritatea in care se zbate de prea mult timp,Badoi,care a fost dat afara pe usa din dos de la Steaua,i-a dat un gol lui Zapata de numa',numa' -scared- cared-

Dinamo,mai grav,si-a luat-o acasa de la Urziceni,Dan Petrescu se face mare cu aceasta trupa mica,bravo lui...

7. puiu333

puiu333 New Member

Trophy Points:
    0
    sa vedeti ce-i sparge Steaua pe Unirea Urziceni la ei akas...sunt cu un picior in prapastie..tre sa bata si la propriu si la figurat ...o sa fie 2 cartonase rosii in meci -killpc- illpc-

8. iubitulondrei

iubitulondrei New Member

Trophy Points:
    0
    [​IMG]e rotunda, nici un meci nu e dinainte jucat. Sunt stelist 100%, sper ca Steaua sa isi revina. Fortza, Steaua! -eyebrows2- yebrows2-

9. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    Anglia,care nu a vazut EURO anul acesta,joaca un amical de lux cu Germania!
    Romania,care a fost pe acolo (EURO),joaca la randul ei un amical (tot de lux -cadou- adou- ),cu Georgia.
    Asta spune muuulte despre competenta si relatiile internationale ale celor ce conduc (INCA/DIN PACATE -shout- hout- ) fotbalul nostru romanesc.

10. iubitulondrei

iubitulondrei New Member

Trophy Points:
    0
    Eu vad altfel problema. Fiind destul de vechi in bransa, ar trebui sa aiba si conexii. Eu cred ca nu vor sa le foloseasca la maxim. Cel putin pentru a stabili un amical cu o echipa mai puternica.

11. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
  12. florysana

florysana New Member

Trophy Points:
    0
    ma bucur pt echipa antrenata de Dan Petrescu .desi sunt fan Steaua,nu pot sa nu remarc ,ca in timp ce antrenorul Stelei cauta tradatorii si ciripitorii la presa prin vestiarul Stelei ,cel al Unirii Urziceni (Dan Petresccu) isi face meseria de antrenor cu profesionalism -aha- ha- .si mai e ceva :imi pare bine ca Unirea a ajuns pe primul loc ,prin golul dat de sigheteanul Bilasco.

13. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    Mie imi pare si mai bine ca victoria ce i-a adus pe primul loc a venit contra lui Dinamo,as fi vrut sa-i vad fata lu' dnu Borcea -fingernose- ingernose-
    care se dadea pe toate posturile ingrijorat de tragerea la sorti din Liga Campionilor de la anu'''' -slap- lap-
    Si,si-o mai ia cainii rosii,asta-i sigur.

14. parteneru

parteneru New Member

Trophy Points:
    0
    Cea mai frumoasa zi de la revenirea Brasovului in Liga I. 2- 0 cu Dinamo. Nici nu se putea mai bine. Este surpriza campionatului aceasta echipa si va mai face victime. -takecare- akecare-

15. iubitulondrei

iubitulondrei New Member

Trophy Points:
    0
  16. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    nu stiam rezultatele,abia ce m-am trezit,excelent rezultat pt Brasov,bravo lor,cat si Pandurii,bun si punctul Iasului la Buzau,da poate trebuiau sa bata,ca Buzaul oricum e la vale.
    mersi de site deasemenea.

17. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    nu stiam rezultatele,abia ce m-am trezit,excelent rezultat pt Brasov,bravo lor,cat si Pandurii,bun si punctul Iasului la Buzau,da poate trebuiau sa bata,ca Buzaul oricum e la vale.
    mersi de site deasemenea.

18. iubitulondrei

iubitulondrei New Member

Trophy Points:
    0
  19. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    frumos,habar nu aveam ca exista si aceste interpretari ale acestui celebru cantec,superb primul cu imaginile din IASI,cu galeria nu am prea avut contacte la IASI,dar e de apreciat,mersi!
    Cred ca IASI-ul va termina in primele 7 echipe
    -saint- aint-

20. iubitulondrei

iubitulondrei New Member

Trophy Points:
    0
    -badteeths- adteeths- "Fostul impresar Ioan Becali a ?inut s? precizeze, în aceast? sear?, c? v?rul s?u, Gigi Becali, "se afl? într-o criz? de lichidit??i, nu într-una financiar?".
    Afirma?ia vine dup? ce cotidianul "Libertatea" a informat c? averea lui Gigi Becali s-a diminuat de 5 ori! Motivul? Terenurile de?inute de patronul Stelei au pierdut dramatic din valoare din cauza crizei economice care a lovit ?i sectorul imobiliar.

Conform Top Capital pe luna octombrie, Gigi Becali era creditat cu o avere de 2,5 miliarde de euro."

http://www.stelisti.ro/stiri/10551/giovanni-becali-gigi-nu-a-saracit-dar-nu-mai-are-cash-d.htm

Share This Page