4.5 C
City of London
Tuesday, February 25, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

formular pin...nmc

Discussion in 'EXPERIENTA LA SERVICIU' started by myky_3000, Aug 20, 2012.

1. Ioana Ancuta Geru

Ioana Ancuta Geru New Member

Trophy Points:
    0
    Buna!! La Part of Register am scris nr si seria documentului de studii care se gaseste in Certificatul de Membru -plans2- , se poate corecta, sterge ...sau sa scriu in continuarea numarului?
    Iar la Sectia 4, la position held, este bine daca scriu General Practitioner?
    Multumesc mult!!!!!

2. splash

splash Member

Trophy Points:
    16
    -par-smuls- citeste informatiile de mai inainte, chiar trebuie sa repetam de 1001 de ori!!! Daca nu intelegi ce te intreaba clar intr-un formular (plus ca s-au chinuit altii sa explice cum se completeaza) cum crezi ca vei intelege hieroglifele din fisele de 'handover' ???

3. Mutu

Mutu New Member

Trophy Points:
    0
    Las' ca mergem inainte si la vara cald!
    Oare de ce ne mai batem capul?

4. activebaby07

activebaby07 New Member

Trophy Points:
    0
    buna seara.am mare nevoie de ajutor.am trimis actele ptr inregistrare catre nmc traduse si legalizate engleza si romana in decembrie si am primit raspuns de la ei ca mai asteapta ceva si sincer nu intele ce.Suna cam asa:We are writing to remind you that the following items are stil outstanding out for EU Aplication Assessment:EU Registration Application Form,EU Reference Form,Employment Record Form.
    Va rog ajutati-ma ptr ca nu intelrg exact ce vor,nu au primit actele?Multumesc

5. Bells27

Bells27 New Member

Trophy Points:
    0
    Buna, as avea si eu nevoie de putin ajutor. Am facut marea greseala de a lua legatura cu cei de la Fronterra Recruitment care m-au pus in dubii extraordinar de mari in legatura cu actele pentru NMC. Actele care au fost traduse la un traducator autorizat, mai trebuie legalizate si la notar sau este indiferent? Aud din stanga una si din dreapta alta. Puteti sa imi recomandati alte firme de recrutari serioase din UK?

Va multumesc anticipat,
    Elena Stefanescu

6. denis7

denis7 New Member

Trophy Points:
    0
    Buna seara.este cineva care si-a facut actele pentru readmitere NMC?ca am si eu o lamurire daca ma poate ajuta cineva. multumesc

Share This Page