24.2 C
London
Saturday, June 12, 2021
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Eastlines...i-ati folosit ?

Discussion in 'SEZATOARE' started by tess, Sep 16, 2008.

1. dromaderu

dromaderu Active Member

Trophy Points:
    38
    Da, am folosit de cand sunt in UK Crespocom si Eastlines,
    recomand Eastlines,
    amabili, te suna inainte, faci programarea online, iti cantaresc pachetul la ridicare,atentie: TAIE CHITANTA!.

sI cRESPOCOM SUNT ok DAR AU UNELE MINUSURI LA comunicare, mi-au adus un pachet din tara si au fost extrem de revoltati (soferul) ca nu i-am raspun la telefon la 4 dimineata caci el se apropia de mine cu pachetul, a stat parcat cam juma de ora in fata casei, si revoltat, cand finalmente am raspuns la usa ca "pai eu umblu prin toata Europa sa aduc pachetul si tu dormi?"... -nu-ma-uit- -nu-ma-uit- -nu-ma-uit-

Dar in rest sunt OK si dansii, vezi ce te avantajeaza ca pret!

2. Adriana D

Adriana D New Member

Trophy Points:
    0
    Multumes mult pentru parerile voastre...Deci o sa ii folosesc pe cei de la Eastlines...O sa va tin la curent in cazul in care o sa intampin probleme( sper sa NUUU...)

3. Madonna A.

Madonna A. New Member

Trophy Points:
    1
    Ultimul pachet trimis a ajuns asa: deeèsfacuuut!

4. Madonna A.

Madonna A. New Member

Trophy Points:
    1
    FB_IMG_1493746542402.jpg
    Pachet trimis prin Eastlines din Londra și preluat de Fan Curier în București.

5. Madonna A.

Madonna A. New Member

Trophy Points:
    1
    FB_IMG_1493746542402.jpg
    Așa ajunge!

6. PaulIonut

PaulIonut New Member

Trophy Points:
    1
    Am folosit serviciile EastLines acum 2 saptamani , am trimis un televizor in tara, l-am ambalat in cutia lui originala cu poliester cu tot ce trebuie, mai mult decat atat am dat si 2 straturi de folie cu bule peste, la destinatie produsul a ajuns deteriorat, mentionez ca am facut comanda telefonic , am platit asigurare suplimentara , iar domnita operatoare nu mi-a adus nici un fel de termeni si conditii la cunostinta , sau modalitatea de impachetare, dar banii pe asigurare ia luat fara sa puna nici o intrebare, acum domnii de la EastLines nu vor sa ma despagubeasca dandu-mi citate din termenii si conditiile ce nu mi-au fost aduse la cunostinta. Nu recomand!!!

Share This Page