14.6 C
London
Tuesday, September 21, 2021
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

curs Nvq

Discussion in 'STUDENT IN UK' started by aicititregulamentulʔ, Feb 19, 2008.

1. aicititregulamentulʔ

aicititregulamentulʔ New Member

Trophy Points:
    0
    Ma chinui sa urmez un curs NVQ level 2 pentru health& social care...dupa 2 saptamani de asteptari, nenumarate drumuri la colegiu, bani cheltuiti pe telefoane, timp si nu mai spun cate, dintre care nervi , mi s-a spus ca daca vreau sa fac acest curs trebuie sa platesc taxa de 5000 de lire !!!! -arghhh- rghhh- Dupa o conversatie de 1 ora in care i-am explicat ca Romania este in UE , a ajuns la taxa de 1800 ....cand am vazut ca nu am cum sa ma inteleg cu doamnele de acolo ....am plecat -slap- lap- Ce parere aveti de asa ceva ?? unde sa merg ? pe cine sa intreb ? ca unde ma duc numai de incompeteti/te dau .... -handlaugh2- andlaugh2-

2. alicestela

alicestela Member

Trophy Points:
    16
    AiCititRegulamentul? exista cursuri mult,mult mai ieftine de 700 de lire pe care le poti plati in rate si intre timp te ajuta si cu joburi si faci cursul pe o perioada de timp in care iti convine tie.Doamnele acelea incearca sa-si gaseasca clienti disperati care ar da orice sa fie inscrisi , pentru ca stiu ca sunt unii aplicanti care au nevoie de documente de scoala, de cursuri urmate in UK.
    Aproape toate agentiile de caring fac astfel de cursuri. -dance- ance-

Share This Page