20.1 C
London
Thursday, September 23, 2021
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Cosmeticiene in Londra?

Discussion in 'Pentru ea' started by motanik, Mar 4, 2007.

1. motanik

motanik New Member

Trophy Points:
    0
    Ma intereseaza pt epilat cu ceara de unica folosinta, la domiciliul clientei sau al cosmeticienei. Avem pe cineva in domeniu printre noi?

2. Anonymous

Anonymous Guest

Raspuns: Cosmeticiene in Londra?

Eu am gasit o solutie salvatoare Motanik.

Ceara de unica folosinta din Italia(poate ai pe cineva si iti ia de la supermarket) si un aparat micut si finut de incalzit ceara, tot sin Italia. Foarte ieftin:aparatul in jut de 20 euro iar bidonasul de ceara cam 3-4 euro. Cu unul te faci de doua ori.
    Efect garantat. Si te poate ajuta orice prietena nu ai nevoie de cosmeticiana.daca mai ai nevoie de detalii, cu placere ti le dau.

Succes

-sunny-

3. lina

lina New Member

Trophy Points:
    0

Eu nu mi-as permite sa ma duc la cosmeticiana pentru epilat asa ca imi cumpar cele necesare de aici si daca as socoti chiar e ieftin.Cat despre indemnare se capata cu timpul.

4. mikee

mikee New Member

Trophy Points:
    0

motanik .
    Pot sa ma interesez sa vb cu niste amice de ale mele care sunt in domeniu si sa vad si ce tarife practica .

5. andreea29

andreea29 New Member

Trophy Points:
    0
    Buna ziua! chiar ma incadrez la cererea dvs ,sunt cosmeticiana sunt de 1 an in Londra ,am lucrat sapte ani in Romania. am ceara de unica folosinta si as fi fericita sa luam legatura. Imi las nr de tel :07936245928! lucrez si manichiura(pedichiura) si am tot ce-mi trebuie pt executarea unei manichiuri ca la noi acasa!Locuiesc in Ilford. Va pup, bine v-am gasit! -hello- ello-

6. IoanaP

IoanaP New Member

Trophy Points:
    0
    Buna ziua,

Ma intereseaza o cosmeticiana buna pentru un tratament facial pentru ten mixt. Ar fi ideala zona centrala sau SE.

Multumesc anticipat!

Share This Page