22.1 C
London
Saturday, August 13, 2022
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Clamping. Unde pot face o contestatie?

Discussion in 'LONDON' started by mont, Feb 29, 2008.

1. mont

mont New Member

Trophy Points:
    0
    Buna Seara,

poate cineva sa-mi dea un sfat? aseara am avut partea de cea mai mare hotie pe fata!!! jecmaneala la drumul mare: 130 de lire ptr clamping! -shout- hout-
    intr-un loc nu f bine iluminat...mai mult, astazi, au modificat semnele de avertizare, adica au pus mai multe si semnalizate mai bine!!! am lipsit de linga masina 5 minute in care tipul a si pus dispozitivul ala pe masina mea!!) legal, stiu ca trebuie sa astepte 10 minute. el chiar a spus ca a asteptat 10 minute dar eu stiu cit am lipsit de linga masina... mai mult, m-am intors in timp ce instala chestia aia pe masina
    stie cineva unde pot face o reclamatie? si daca e vreo sansa sa-i vin de hac nenorocitului ala care sunt convinsa ca in mod deliberat a asteptat sa plec de linga masina ca el sa-mi ia banii.
    multumesc

2. negrutxa

negrutxa New Member

Trophy Points:
    0
    Mont

Ia legatura cu local council si intreaba-i unde poti trimite o plangere. Pe chitanta nu scrie nimic daca/unde vrei sa contesti acel proces verbal?
    -sorry- orry-

3. mont

mont New Member

Trophy Points:
    0
    Buna Negrutxa,

merci mult ptr raspuns. exista o casuta postala dar nu cred ca o sa fie de mare ajutor ..

4. mont

mont New Member

Trophy Points:
    0
    nu e nimeni printre voi care sa-mi dea un sfat?

-sad- ad-

Share This Page