27.4 C
London
Saturday, August 08, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Ce se intampla cu Romani Online ?!

Discussion in 'SEZATOARE' started by angel93, Oct 2, 2011.

1. angel93

angel93 New Member

Trophy Points:
    0
    Am absentat o buna perioada de pe forum, intrand din cand in cand ,dar nimic mai mult. Acum, dupa cateva luni bune, am intrat pe 3 topicuri si m-a apucat jalea -nu-stiu- . Certuri si conflicte peste tot -nu-zic- . Ce s-a intamplat cu forumul de acum ceva timp? Mai exact, ce s-a intamplat cu membrii comunitatii? Unde e tot staff-ul?!?!...nimeni nu vede nimic ,nimeni nu mai intervine acolo unde este cazul...Sa fie de vina ,mai mult sau mai putin, noul format al forumului? Sau oare forumul a ajuns acum, dupa ce a trecut prin faza incipienta si cea de apogeu, la declin? -trist- Inainte, daca era vreun conflict, erau persoane destul de mature care sa intervina si sa incerce sa aplaneze totul, acum...nu stiu... Lamuriti-va voi va rog...sper sa ma insel si sa fie doar o impresie gresita, dar la o prima vedere...lucrurile nu merg chiar ok pe-aici, frustari sunt peste tot si in fiecare dintre noi doar ca difera cantitatea, insa se pare ca s-a uitat obiectivul initial al forumului si acela de a ajuta cu informatii, in masura in care cunoscatorii vor sa le ofere, pe cei ce doresc sa emigreze, acum in schimb noii emigrati critica locurile care pana acum ceva timp erau visul ideal, iar tendinta este de contrazicere si cearta, mai putin conversatii constructive si utile. -nu-nu-

2. Gsm009

Gsm009 New Member

Trophy Points:
    0
    Spui foarte frumos "visul ideal" ... Doar ca visul poate deveni cosmar daca informatiile pe care le vei "colecta" vor fi de genul: " E super aici in UK ... Faci bani ..Ai comfort" ... si alte asemenea. Idealismul nu tine de foame, desigur. Dar intre mit si realitate e o mare diferenta. Si nu poti sa percepi realitatea decat atunci cand te izbeste. Unii confrati uita ca si ei, candva, au fost bulversati si ca inceputurile sunt grele. Mi-am atras suficiente critici deoarece observatiile mele au avut ratiuni estetice si sociale. Si m-au mahnit. Mai apoi am descoprit infatuarea si aroganta care au durut infinit mai mult. Pina la urma am inteles ca de fapt am de-a face tot cu Romani ... stabiliti temporar in UK.

3. Dan

Dan Administrator Staff Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Angel, pana si persoanele mature au opinii acum :)

4. Gsm009

Gsm009 New Member

Trophy Points:
    0
    -ras2- -bravo-

5. angel93

angel93 New Member

Trophy Points:
    0
    Aveau si inainte, numai ca erau altfel structurate, cu o doza de echilibru si moderare in ele...
    Si @Gsm009, nu am vrut neaparat sa fac referire la tine, totul a fost la modul general, felul in care au reactionat alti membrii mai vechi m-a surprins oarecum. Intr-o alta ordine de idei, succes acum la inceput de drum...sigur lucrurile se vor aranja treptat -da-da- so, keep going -felicitari-

6. george1976

george1976 New Member

Trophy Points:
    0
    Inca o data si pe acest topic. Nu se intampla nimic cu forumul,persoanele care ziceai tu angel au intervenit,au incercat dar cineva anume nu vrea sa renunte. Stai linistit sau revin-o in cateva zile.

7. gdinuk

gdinuk Member

Trophy Points:
    6
    este perioada mustului....lumea este in ''fierbere'' !!! -ras2-

sigur o sa si treaca.... -da-da-

Sanatate maxima!

Share This Page