12.7 C
London
Tuesday, June 28, 2022
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

casatorii(parteneriat) mixte

Discussion in 'SEZATOARE' started by caarmencita, Jun 6, 2008.

1. mufa

mufa Active Member

Trophy Points:
    36
    Așa prost vorbești engleza?

2. IPS

IPS New Member

Trophy Points:
    0
    Asta arata cat de plin de prejudecati si superficial esti si cat de multa dreptate am! Pt informarea ta, ca am ajuns sa ma justific necunoscutilor, sotul meu face jumate din suma aia si lucreaxa intr-un domeniu fara siguranta locului de munca! Cum indraznesti sa ma judeci, sa ma faci materialista?! Uita-te mai intai la tine ca nu esti in stare nici sa citesti, sa intelegi un text simplu! Nu as da orice englez pe 20 de romani, nu, nu mi-as da SOTUL pe 20 de romani (ca tine!) si nu l-as da nici pe 20 de englezi(caci e scotian!)

3. IPS

IPS New Member

Trophy Points:
    0
    Si ca tot m-ai enervat, dau si mai mult.din casa si-ti spun canoi ajungem la 1500 impreuna. Dar ne descurcam (fara beneficii de nici un fel) ba chiar reusesc sa pun si ceva deoparte. Asta pt ca ma pricep la dramuit banii si nu traim peste limita posibilitatilor. Da, locuim mai la nord si chiriile sunt mai mici, dar si ofertele de munca mai putine si salariile mai mici.
    In contrast, pun pariu ca tu nici nu te-ai da jos din pat pt mai putin de 1500-2000 lire doar tu! Stiu ca e greu de procesat, dar sunt cu el pt cine este, nu cati bani face! Uita-te mai bine in oglinda di vezi ce ai tu de oferit (ca om) inainte sa insinuezi ceea ce insinuezi. Oricum, faptul ca te raportezi numai la bani in relatiile amoroase spune multe!!!

4. Anonymous

Anonymous Guest

Pi-haaaa, inseamna ca de aceea se spune ca scotienii sunt zgarciti! :))
    No offence, IPS

5. TheXman

TheXman Active Member

Trophy Points:
    38
    -ras2-

Am ridicat stacheta , 20 de romani pentru un englez .

6. viltrobertalin

viltrobertalin New Member

Trophy Points:
    0
    Salut, am o intrebare, vreau sa aplic pentru silver partenership cu iubita mea si nu stiu unde si cum pot face lucru acesta. Imi poate da cineva un raspuns care stie sau care a fost in situatia asta ?
    Multumesc mult pentru orice ajutor.

Share This Page