7.9 C
London
Tuesday, October 27, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Campionul Lucian Buteeee

Discussion in 'PASTREAZA-TE IN FORMA' started by parteneru, Mar 1, 2008.

1. parteneru

parteneru New Member

Trophy Points:
    0
    BUTE ISI PASTREAZA CENTURA!!!

Un meci emotionant in aceasta dimineata, un meci in care Lucian ne-a facut sa ne simtim mandri ca suntem romani. In fata unei asistente impresionante Lucian a reusit victoria prin KO tehnic la capatul unui meci fantastic. Publicul a fost alaturi de el din prima si pana in ultima clipa.
    Unul din momentele emotionante s-a petrecut la finalul meciului cand reportera care il intervieva a anuntat publicul ca Lucian Bute isi va sarbatori astazi aniversarea celor 28 de ani. In acel moment publicul a inceput sa-i cante "La multi ani"! Foarte emotionant. E o placere sa vezi cat de iubit si respectat e Lucian in Canada.

Profit de aceasta ocazie sa-i urez si eu un sincer "La Multi Ani" si cat mai multe victorii. Multumim Lucian Bute!

2. rebecca_uk

rebecca_uk Active Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Impresionant! Ca de obicei sportul ne aduce cinste. Stau si ma gandesc cat le datoram unor oameni precum Lucian Bute si alti campioni si sportivi de renume mondial. Fara de ei, occidentalii aproape ca n-ar sti ca existam pe harta. De aceea,eu ii consider pe ei si nu pe cei care ne reprezinta pe scena politica, ADEVARATII AMBASADORI AI ROMANIEI IN LUME.

-crown- rown- Deci, cinste lor, cinste lor, sportivilor!

3. andreiutzu

andreiutzu Member

Trophy Points:
    16
    De ce nu facem si noi tricouri pe spatele carora sa scrie BUTE.
    Evident putem face cu HAGI, Nastase, si Nadia. Dar de ce nu putem sa ne exprimam sprijinul si recunostinta fata de fiecare victorie a romanilor.

Si nu spuneti ca cine vrea isi scrie cu pixul... :p ca intelegeti de fapt ce vreau sa spun. Impresia mea este ca despre lucrurile bune pe care le fac romanii, se vorbeste doar pe la colturi.

Si daca nu avem puterea sa ne bucuram NOI de reusitele romanilor cel putin la fel de mult cat ne plangem de esecurile lor, cred ca e ceva in neregula cu noi. Nivelul meu personal de normalitate este sa ma bucur de 10 ori pentru o victorie si sa ma gandesc o data la un esec.

Si ca sa fiu 100% on-topic: Sa ne traiesti BUTE. Si eu as cumpara un tricou cu numele tau si cu victoria de ieri.

4. alexandra

alexandra New Member

Trophy Points:
    0
    Avem foarte multi sportivi care ne imbunatatesc imaginea in strainatate insa cu toate astea cred ca uneori nu ajuta la nimik, strainii nu scriu despre noi romanii toate lucrurile bune insa nu rateaza nici o stire de rau.Sa fim seriosi ca daca ar vedea si ei mai multe din lucrurile bune care se intampla pe la noi poate am avea si noi o imagine mai buna insa nu ei vad doar cand omoara cineva sau violeaza sau mai stiu eu ce, rar vezi ceva de bine .Si sa nu ma indepartez prea mult de la subiect avem sportivi, actori, muzicieni, oameni de valoare nu suntem o tara saraca din acest punct de vedere.Cat despre Lucian Bute sa ne traiesti campionule!!!!!! -applause- pplause-

Share This Page