29.9 C
London
Monday, July 23, 2018
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Buna!

Discussion in 'BINE ATI VENIT!' started by IulianaAndrei, Jan 4, 2018.

1. IulianaAndrei

IulianaAndrei New Member

Trophy Points:
    1
    Am o mica problema.Am incercat sa ma loghez online la contul meu de British gas.Am vorbit la telefon cu ei si mi-au facut un contract la gaz si curent.Cand am incercat sa ma loghez online(pentru ca ei asa mi-au zis sa fac,acolo online eu alegandu-mi metoda de plata) pur si simplu imi dadea eroare.Am incercat sa ma inregistrez dar imi arata ca am deja un cont cu aceasta adresa de e-mail!Ceea ce e imposibil!Pentru ca eu abia acum imi faceam contul.Bun,atunci daca ei ziceau ca am deja un cont cu aceasta adresa de e-mail,am incercat sa resetez parola(pentru ca daca ei zic ca am cont de unde naiba sa stiu eu parola).Si am primit e-mail de la ei ca nu exista nici un cont cu aceasta adresa de e-mail!Deci ma doare capul de imi vine sa inebunesc!M-am scarbit sa ii tot sun(mereu aveam cate o problema si ii sunam)si sa am "norocul"sa imi raspunda o cucoana iritata ca ea nu pricepe ce problema am!Si dupa daca vorbesc cu altcineva,persoana respectiva e foarte politicoasa si ma ajuta!Ma poate ajuta cineva?Va rog!

Share This Page