21 C
London
Wednesday, August 16, 2017
£1 = 5.04RON / €1.10 / $1.29

Buna ziua

Discussion in 'AVOCATUL RASPUNDE' started by Viorel123, Aug 1, 2017.

1. Viorel123

Viorel123 New Member

Trophy Points:
    1
    Buna ziua am suferit un accident in anglia orasi wasall mi-am rupt un picior sa intmaplat pe drumu de la munca spre casa am vorbit la asigurare pentru ca platesc o asigurare si de 2 luni ca tot tine ca peste 2saptamini imi da un raspuns si a trecut 2 luni ma trimite la medicul de familie sa iau o dovada in care sa scrie cat timp nu pot lucra dar medicul de familie mia zis ca nu eu trebuie sa merg la el ci asigurare trebuie sa sune si sa ceara toate detalile despre mine pentru ca nu ma pot deplasa tot timpul ma doare spatele si operati de la picior cu toate astea tot ma plinba de la unu la altu asi vrea sa stiu daca ma poate ajut un avocat mersi mult

2. IncaUnRoman

IncaUnRoman Member

Trophy Points:
    18
    Nu am multe cunostinte despre asigurari, dar ei in primul rand vor sa se asigure ca nu minti, de asta dureaza, eventual mai pun si ceva detectiv sa te urmareasca daca nu faci jogging.
    E o chestie intre a nu plati si vedea daca nu cumva e frauda.

3. Viorel123

Viorel123 New Member

Trophy Points:
    1
    Am fost azi sa cer dovada ca nu pot lucra si medicul de familie zice ca asigurare trebuie sa solicite aceste detali nu eu si cei la asigurare ma trimite inapoi la GP

Share This Page