2.4 C
London
Tuesday, January 25, 2022
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Arsenal - STEAUA (dec. 2007)

Discussion in 'PASTREAZA-TE IN FORMA' started by parteneru, Aug 30, 2007.

1. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    -pullhair- ullhair- mai este cineva care sa vrea sa mearga la Arsenal-Steaua?

2. parteneru

parteneru New Member

Trophy Points:
    0
    Eu as merge. Desi sunt stelist trebuie sa recunosc ca daca voi merge o voi face pentru Arsenal. La Steaua de azi am ajuns sa ma uit ca la o piesa de teatru cu final trist. De cand ma stiu nu-mi amintesc o perioada mai proasta prin care sa fii trecut Steaua. Nici nu vreau sa ma gandesc cum va arata Steaua dupa ce vor pleca Dica si Goian. Probabil va deveni o echipa de locul 7. Vom trai si vom vedea.

Stie cineva cat costa biletele la Dumitrescu?

3. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    gigi becali a bagat bani,dar in acelasi timp si incertitudine,in steaua.
    am vazut reportaje pe tv cand jucatorii se aruncau sa prinda cate-o bancnota de 500 euro aruncata de gigi.fara suflu,fara inspiratie,fara NIMIC steaua.mi-era rusine sa ascult comentatorii englezi pe sky,ca de aia romani pe pro tv,nu ma i spun,ca cica sa privim "spectacolul",oferit de sevilla

4. denisss

denisss New Member

Trophy Points:
    0
    ce perioada proasta?suntem in liga campionilor doi ani consecutiv asta da performanta,ce daca suntem ciuca batailor dar daca ati urmarit meciurile stelei noi jucam din ce in ce mai bine(doamne ce orb sunt) -p4- 4- ...eu sunt stelist f f f infocat am fost si la boro steaua dar nu pot sa vad alta umilinta live si fara nici o miza in fond(arsenal-steaua)...am urmarit steaua pe stadioane in spania,aici de 2 ori,la bucuresti de cateva ori,dar anul acesta e compromis..ati vazut la televizor ce "audienta" mare a fost pe ghenchea?asta spune totul...iar dupa meciurile de azi avem sanse teoretice sa prindem si uefa....rusinica....

5. policeofficer

policeofficer New Member

Trophy Points:
    0
    Pentru mine Steaua este o dezamagire TOTALA !
    Acum sa nu imi sariti in cap ca sunt suporter dinamovist, rapidist....nici pe departe. Sunt roman si sunt microbist. Numai ca am fost dezamagit anul asta de Steaua. Ma tot uit la maimutoiul asta de Becali, care face cu ou si cu otet pe toti, si de fapt el este un pierde vara. Nu se poate asa ceva, ceea ce a facut el cu Hagi. Care Hagi a fost si va ramane unul dintre cei mai buni fotbalisti de la noi din tara. Nu contesc...poate ca nu este el un asa de bun antrenor, dar asta este...cand iti iei un angajament cu un antrenor, iei si acest lucru la bord ca poate sa fie un esec.Tu ca patron, nu te duci si zici pune jucatorul ala...schimba acolo ...fa aia..nu nene...de aia e pus antrenorul ... eu sunt dezgustat de acest maimutoi al Romaniei, care se foloseste de aceasta echipa pentru a isi face el imagine. "Razboinicul luminii"...se pare ca bateria de la lanterna luminii s-a cam terminat.

Suntem pe ultimul loc, nici macar UEFA nu o s-o prindem. Toti ne bat care pe unde apuca ... nu stiu ce sa mai zic.... sunt foarte suparat si revoltat pe acest MUPETZ !!!!

6. cristina samara

cristina samara New Member

Trophy Points:
    0
    Eu vreau sa merg la meci.Suntem 3 de fapt.Nu am inteles de unde pot cumpara biletele pana la urma:( -dance- ance- -shamed- hamed-
    Mai merge cineva pana la urma?E mai fain cand suntem multi:)

7. parteneru

parteneru New Member

Trophy Points:
    0
    Arsenal - Steaua cu casa închis?

Conducerea clubului Arsenal a anun?at ieri c? a epuizat toate biletele pentru meciul cu Steaua, care se va disputa la Londra pe 12 decembrie, în cadrul ultimei etape a Ligii Campionilor. De?i capacitatea stadionului Emirates este de 60.432 de locuri, toate tichetele scoase la vînzare au fost achizi?ionate de fanii "tunarilor". -lasy- asy-

8. artist_ul

artist_ul New Member

Trophy Points:
    0
    Mi-am luat bilet ptr meci cu 40 de lire. Nu stiu pretul oficial al biletelor, stiu sigur ca sunt epuizate de mult, iar aici, in Northampton, desi este cerere imensa, nimeni nu mai are posibilitatea sa aduca.
    Nu ma intereseaza rezultatul care va fi, cel mai probabil unul favorabil lui Arsenal, sunt insa extrem de bucuros ca imi voi vedea favoritii aici si ca ma voi reintalni, totodata, cu vechi amici alaturi de care raguseam in peluza Nord cand eram in Ro.
    In Romania exista STEAUA!... si alte echipe.

9. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    Asa e,STEAUA si restul plutonului,chiar daca acu o duce mai greu,sunt sigur ca-si va reveni,a facut-o de multe ori,sper sa ne vedem la un meci al STELEI pe aici prin UK curand...

10. adalbert

adalbert New Member

Trophy Points:
    0
    Salutare,am 2 bilete la meciul Arsenal-Steaua dar din pacate nu pot ajunge la meci,daca cineva este interesat contactati-ma la adresa de msg mihaela_adi2003.
    Eu sunt din North Yorkshire si as putea ajunge in Leeds daca cineva ar vrea biletele(£50 bucata).

11. negrutxa

negrutxa New Member

Trophy Points:
    0
    2-1 pentru Arsenal. Steaua a jucat destul de bine, nu?

-handsrubb2- andsrubb2-

12. mihar

mihar New Member

Trophy Points:
    0
    Ieri m-am intalnit cu cativa suporteri ai Stelei veniti din Buc la hotel. Au spus dk Steaua reuseste sa dea un singur gol, atunci a meritat drumul facut. A dat un gol si nici nu a incasat decat...2 :), deci: Bravo

13. policeofficer

policeofficer New Member

Trophy Points:
    0
    Hmmm...cred ca rezultatul de aseara a fost pentru moral, sau poate nici pentru ala ... sa nu uitam ca s-au clasat pe ultimul loc al grupei, nu mergem nici macar in UEFA. Cat despre rezultatul de aseara ... eu zic ca este normal scorul ... nu cred ca trebuie sa facem valuri pentru ca au dau un gol ... Arsenal, erau deja calificati. Aseara pentru ei nu a fost mai mult decat un meci de antrenament, chiar daca au jucat cu cativa jucatori de prima mana ... oricum ... fotbalul romanesc sufera, si nu vad o imbunatatire prea curand.
    Eu nu cred ca este de ajuns ca sa te califici in UCL, ci trebuie sa ai si nisca-i rezultate ... daca nu .. mergem in UEFA ca acolo am vazut ca se mai face cat de cat trebusoara ... aici ... suntem calul de bataie la toti ...
    Pacat .. eu nu sunt stelist....nici rapidist...nici dinamovist... sunt ROMAN, si nu imi place ce face acest Becali din Steaua ... cineva care cu adevarat vrea performanta, baga bani in fotbal fara ca sa se astepte ca iasa in profit am fost uimit ca sa aflu zilele astea ca Man U sau Liverpool, forte ale fotbalului, au datorii de milioane de lire ... si cand te gandesti ca castiga milioane pe luna numai din drepturi de televiziune, internet, abonamente/bilete, etc etc etc ... dar oamenii aia tot ce castiga investesc si mai si pluseaza ... dar la noi , nu stiu pestii cei mari care si cum sa mai traga profit, sa vanda jucatori, sau de ce nu ... o mica campanie electorala pentru acest "Razboinic al Luminii" ...
    Pacat ca a ajuns Steaua ce a ajuns ... un nume greu ... iar acum .. sincer sper ca intr-o buna zi sa se gaseasca un investitor serios si sa isi aminteasca ce a fost Steaua ... poate un strain ceva care sa nu caute sa castige bani, ci doar sa o faca din pura placere pentrui fotbal !

-staycool- taycool-

Share This Page