11.9 C
London
Wednesday, August 21, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Antrenor in UK

Discussion in 'EXPERIENTA LA SERVICIU' started by laurae, Oct 19, 2007.

1. laurae

laurae New Member

Trophy Points:
    0
    SALUTARE CELOR CARE ANTRENEAZA IN UK SI NU NUMAI LOR...BINEINTELES -salut-AS VREA SA VORBESC SI EU CU ACEI DINTRE VOI CARE SUNTETI LA DIFERITE CLUBURI IN UK...INDIFERENT PE CE SPECIALIZARE...MA INTERESEAZA CUM POT ANTRENA SI EU LA VREUN CLUB...
    ASTEPT RASPUNSURI
    MULTUMESC ANTICIPAT
    -ww-

2. denisss

denisss New Member

Trophy Points:
    0
    ASTA DA CERERE NU GLUMA....IN CE DOMENIU DRAGUTZA?SFATUL MEU E CA AI PUTEA INCERCA LA ECHIPA NATIONALA DE FOTBAL A ANGLIEI CA VA FII UN POST LIBER PESTE CATEVA SAPTAMANI!!!!!! IN REST CITESTE ZIARELE SI VEZI SI TU CINE MAI E DAT AFARA SAU CE ECHIPE SUNT IN CRIZA... -wave-

3. parteneru

parteneru New Member

Trophy Points:
    0
    Atentie la reguli!!!

4. denisss

denisss New Member

Trophy Points:
    0
    ok boss ....anything else?

5. parteneru

parteneru New Member

Trophy Points:
    0
    Nu e cazul sa insisti Denisss. Ba mai mult, ai putea renunta la ironii. Raspunsul tau la mesajul Laurei nu mi se pare deloc justificat. -sunny-

6. laurae

laurae New Member

Trophy Points:
    0
    scuze pt folosirea majusculelor...uitasem caps loockul apasat...

multumesc pt timpul acordat deniss...cine stie cind te voi antrena cindva...
    -ww-

astept alte raspunsuri...

7. denisss

denisss New Member

Trophy Points:
    0
    Nu am fost ironic deloc.De ce ti se pare asta?Dar intrebarea mi se pare prea stupida,e ca si cum as deschide un topic de genul" vreau sa zbor stie cineva cum pot face asta?"ceva de genul asta fara alte detalii: cum vreau,unde,cand,de ce..etc.. oricum sir moderator multumesc ptr. avertizariile tale dar credeam ca acest forum este liber exprimarii si opiniei publice.Vai Ceausescule unde esti?..E da..perfect adevarat ai ghicit acum sunt ironic.Bafta

8. generalul

generalul New Member

Trophy Points:
    0
    Fiecare e liber sa scrie ce doreste, atat timp cat e in limitele bunului simt si conform regulilor interne ale site-ului...

9. denisss

denisss New Member

Trophy Points:
    0
    Indatoririle moderatorilor:

1. Sa aiba o atitudine toleranta, obiectiva si impartiala fata de useri si sa-i ajute pe cat posibil.
    2. Sa intervina in discutiile contradictorii pentru a calma spiritele si nu pentru a le aprinde mai tare.

10. laurae

laurae New Member

Trophy Points:
    0
    ok deniss...

este vreun antrenor roman in uk pe acest forum, cu care as putea schimba citeva vorbe??

o zi buna va urez!

11. parteneru

parteneru New Member

Trophy Points:
    0
    Denisss, denisss. Sunt unii ca tine care nu inteleg ca libertatea de exprimare are si ea o limita: limita bunului simt. Nu incerca sa depasesti limita asta, pentru ca ne obligi sa intervenim.
    Nu e cazul sa filozofam prea mult, considera subiectul incheiat si sa auzim de bine.

12. policeofficer

policeofficer New Member

Trophy Points:
    0
    #

Buna Laura si bine ai venit printre noi pe forum.

Sunt foarte convins ca vei gasi aici pe forum ajutor, dar iti dau un sfat: specifica ce fel de ANTRENOR ... sunt convins ca sunt si aici in UK .. dar majoriatea sunt antrenori de fittnes/gym. De ex. daca tu cauti de forbal, nu stiu daca ai sa gasesti cine stie ce. Sau poate tu esti de innot, sau poiate de calarie .. sau poate rugby ... vezi ... se creeaza confuzie ..
    Este foarte bine ca ai cerut ajutorul si sunt convins ca o sa fie si sunt persoane care o sa te ajute, dar da putin mai multe detalii. Omu` cand vede ANTRENOR, poate are o oarecare retinere ca sa raspunda ca nu stie ce arie curiculara. Dar daca tu spui deja domeniul tau de activitate, este OK.
    Nu vreau sa mi-o iei in nume de rau ... este doar un sfat.

Multumesc si multa bafta,
    -police-

13. laurae

laurae New Member

Trophy Points:
    0
    mutumesc policeoficer,
    eu sunt antrenoare de atletism, nu am specificat de la bun inceput nu pt a crea confuzie ci pt ca m-am gindit ca indiferent de specializare ar fi aceleasi acte de depus la un dosar,diploma, recomandari sau alte d-astea...
    deci daca cineva s-a angajat ca antrenor de atletism, spre ex, as dori sa-mi spuna si mie care sunt pasii ce trebuiesc facuti pt a antrena intr-un club in uk...

si nu stiu, sunt si acolo de stat si particulare?
    multumesc anticipat celor care-mi vor putea raspunde.
    o zi buna tuturor!

Share This Page