24.2 C
London
Saturday, June 12, 2021
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Amenda parcare

Discussion in 'SEZATOARE' started by flashvlad, Nov 19, 2012.

1. hughy20

hughy20 New Member

Trophy Points:
    0
    Da as avea si eu de un raspuns la mine ai mai complicata situatia conduc masina de romania in londra de Ceva timp aproape 2 ani cu intrare si iesire la 6 luni
    Si am luat Ceva amenzi dupa care odata au ridicato motiv double yellow line si plus ca mai aveam vreo 3 amenzi Neplatite ok am platit 350£ au mai luat odata motiv parkat permit holder si vreo 1000£+ amenzi a cuma vreau sa nu mai Scot daca nu platesc mah vor gasi? Ca asta stiu ca daca prima data nu scoteam masina naveau de unde sa site cine propietaru Dar a cuma nu mai stiu eventual daca ai Ceva sa Le zic ca am vandut masina si nu mai este a mea de 1 an cam atata o durat de la ultima data numa faza ai ca daca deatunci am mai luat Ceva amenzi de la polite ale a leam platit imediat Oare verifica ei asa de adanc Ceva pareri?

2. Dio

Dio Member

Trophy Points:
    18

Brovo domle', esti tare... n-ai nici o treaba cu regulile!!

3. babanu5

babanu5 Member

Trophy Points:
    16
    Sau gramatica. Nu am înțeles mai nimic

4. Sorin1984

Sorin1984 New Member

Trophy Points:
    1
    Buna ziua. Locuiesc intr-o zona cu Permit 9:00am-18:00pm. Masina o parchez in fata garajului pentru ca este folosit pentru depozit mai mult. Din pacate nu am cum sa iau Permit pentru ca masina este inregistrata pe alta adresa.
    Intrebarea mea este, care sunt sansele sa fiu verificat/amendat tinand cont ca este o zona destul de retrasa (nu este o zona circulata fiind chiar un Close Street)

Multumesc

Share This Page