13.3 C
London
Friday, May 27, 2022
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

ALIANCE TOUR - NESERIOSI, NEPOLITICOSI SI DE NERECOMANDAT

Discussion in 'CONTROVERSE' started by Inca-un-roman-online, Jul 29, 2014.

1. Inca-un-roman-online

Inca-un-roman-online New Member

Trophy Points:
    0
    ALIANCE TOUR - NESERIOSI, NEPOLITICOSI SI DE NERECOMANDAT

In viata mea nu ca am mai vazut o companie mai lipsita de respect fata de clientii ei, sau angajati mai nesimtiti decat in cazul firmei susnumite.
    Dupa ce am asteptat vreo 2 duminici consecutive sa colecteze coletul, de fiecare data cu promisiuni mincinoase ca in ziua respectiva vor sosi, alte 2 saptamani in care reprezentantii firmei din Romania ne comunicau ca nu au idee unde se afla coletul. Am "Indraznit" sa cer socoteala cu privire la situatia coletului.
    La apelul telefonic mi-a raspuns aceeasi cucoana careia i-am platit costul pt livrarea coletului.

Din prima secunda s-a ofuscat spunandu-mi ca sa nu ridic tonul, desi tonul meu era perfect controlat; mentionand ca ea nu este obligata sa suporte obraznicia unei persoane care a ajuns in Londra si face "Cleaning", intrebandu-se cu o adevarata uimire cum de "toti prostii au ajuns in Anglia" si cum de "Regina tolereaza toti prostii" in minunata ei tara adoptiva, iar la urma concluzionand triumfator ca "NU E DE MIRARE CA SE STRICA TREABA AICI".

Frumos! Am platit pt un serviciu facut prost, iar cand cer socoteala "cocoana" ma "pune cu botul pe labe" .

Hai sa iti zic ceva "Cocoano" si tuturor celor ce desfasoara activitati comerciale de transport: VOI MANANCATI O PAINE DATORITA "PROSTILOR" CE AU VENIT SI LUCREAZA IN CLEANING !!!

Cum ar fi sa nu mai trimita nimeni niciun colet prin intermediul vostru?
    Ia faceti un calcul ?!

Nu va puteti imagina ce a fost la gura ei dupa ce am avut tupeul sa ii raspund cu aceeasi masura si cu aceeasi moneda.

Nu stiu cate cunostinte de limba romana avea cucoana dar va garantez ca a pomenit la modul cel mai colorat si explicit o serie de activitati sexuale, cu morti de diverse nationalitat si alte obscenitati, totodata incercand sa imi explice cat de proasta sunt eu, (folosind exact cuvintele "Tu esti proasta dar cred ca nu iti dai seama").

Mersi cucoano, Dupa 4 ani de universitate si 10 ani de experienta in domeniul dreptului romanesc, mai nou si in domeniu educatiei, chiar aveam nevoie de cineva ca tine sa imi spuna cine sunt eu de fapt.
    SA ITI FIE RUSINE!

Conversatia a fost mult prea lunga si nepotrivita pt context, folosidu-se de tot soiul de expresii obscene, triviale, JIGNITOARE.

Dragilor, trageti ce concluzii doriti, dar cred ca este destul de clar si toata lumea ar trebui sa stie ca pe viitor sa nu se mai repete: COMPANIA CU TOT PERSONALUL SAU ESTE TOTAL DE NERECOMANDAT... TOTAL NEPROFESIONISTI

PS - Ma gandeam sa fac publica inregistrarea conversatiei, insa nu se cade datorita vocabularului nepotrivit.

2. edut

edut New Member

Trophy Points:
    0

Share This Page