7.9 C
London
Tuesday, October 27, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

5000 membri

Discussion in 'ROMANi ONLiNE' started by parteneru, Jan 9, 2008.

1. parteneru

parteneru New Member

Trophy Points:
    0
    Salutare tuturor!

Romani Online UK numara astazi 5000 de membri inregistrati, fapt care nu face decat sa ne bucure enorm, confirmand totodata interesul romanilor de pretutindeni pentru forumul nostru.

Intre timp am lansat o noua versiune a acestui website, versiune care a adus o noua restructurare a informatiilor, o rubrica de biblioteca documente si formulare, Stiri/Arhiva Stiri, rubrica Nou Venit , rubrica Utile si rubrica Personalitati.

Pe langa canalele de comunicare existente, Newsletterul, Forum-ul si Chat-ul, s-a introdus un nou canal de comunicare si anume Radio Romani Online ( http://radio.romani-online.co.uk:8000/listen.pls ). Acesta va cuprinde emisiuni in direct, stiri, interviuri, dedicatii muzicale, sinteza saptamanii, dezbateri si bineinteles ultimele noutati muzicale romanesti si internationale.

Romani Online sustine romanii aflati deja pe teritoriul Marii Britanii sau care intentioneaza sa emigreze in Marea Britanie punand la dispozitie informatii utile si corecte pentru a ajuta la integrarea mai usoara a romanilor in mediul britanic. In acelasi timp, Romani Online sprijina comunitatea romaneasca sa isi pastreze identitatea si traditiile.

Ne bucuram, de asemenea, ca multi dintre membri isi gasesc aici ajutorul dorit, acest lucru fiind posibil datorita bunavointei tuturor celor care isi rezerva o mare parte din timpul liber pentru a ajuta alti membri ai site-ului, ducand astfel mai departe atitudinea si spiritul nostru.

Cu respect,
    Echipa Romani Online

2. policeofficer

policeofficer New Member

Trophy Points:
    0
    In primul rand vreau sa felicitit pe toti care au contribuit la infiintarea acestui forum, pe toti care contribuie zi de zi la bunastarea si buna "functiune" a acestui forum. Pentru multi dintre noi a fost de un real ajutor. Acum 15 luni cand am ajuns aici in UK nu stiam multe, dar acest forum m-a ajutat enorm de mult.

Multumiri stafului, care aloca o buna parte din timpul lor pentru a ne ajuta pe noi, cei care ii tot "sacaim" cu intrebari. Daca uneori am mai gresit, zicand vorbe mai putin "frumoase", iarta-te a ne fi, noua utilizatorilor. Stim ca depuneti un efort considerabil ca acest forum sa fie la un nivel ridicat, iar noi, oamenii care ne "infruptam" din informatia pusa la dispozitie de Dvs nu avem decat cuvinte la superlativ la adresa Domniilor voastre.

Va multumim pentru efortul depus, si

LA MULTI ANI !!!! si la cat mai multi UTILIZATORI !!!!

-party- arty- -happybirth- appybirth-

3. patty

patty New Member

Trophy Points:
    0
    Sincere felicitari! Daca in urma cu o luna nici nu stiam ca existati,acum,ca v-am gasit,consider ca am descoperit o mica comoara.O comoara mica,dar de mare,mare valoare.Toate informatiile pe care ati avut rabdarea si bunavointa sa le puneti la dispozitia membrilor sunt de un real folos(si sunt foarte multe).Ma consider norocoasa ca am avut sansa sa va gasesc si ma alatur voua,5000 de ROMANI ONLINE. -love2- ove2-

4. negrutxa

negrutxa New Member

Trophy Points:
    0
    Re: 5500 membri

Romani Online se apropie de 5500 membri.

-weehee- eehee-

Share This Page