6.8 C
London
Wednesday, December 11, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

warrington

Discussion in 'BINE ATI VENIT!' started by denisa_diana, Sep 7, 2011.

1. denisa_diana

denisa_diana New Member

Trophy Points:
    0
    Buna tuturor,sunt noua pe forum si nu prea am reusit sa citesc multe.luna aceasta la sfarsit ma mut la Warrington cu sotul meu,el lucreaza la Chester de o luna,daca cineva dintre voi locuieste la Warrington,as avea nevoie de cateva informatii,nu vreau sa deranjez pe nimeni cu un milion de intrebari din prima conversatie,deci daca are chef cineva sa ma mai ajute cu sfaturi ii multumesc anticipat.eu sunt coafeza de meserie si as dori sa lucrez tot in domeniu daca as putea,m-ar interesa daca sunt saloane care iau si romani la lucru sau pe ce baza,salar sau procent sau chirie pe scaun.sau daca stie cineva vreo agentie de recrutare acolo.Mersi

2. ELLAWS

ELLAWS New Member

Trophy Points:
    0
    Buna Denisa si bine ai venit pe forum -ma-iubesc-

Eu am locuit in Warrington cam un an si jumatate, iar sotul meu vreo zece... E un oras maricel, destul de industrializat, multe fabrici, fabricute...supermarket-uri, oportunitati de tot felul, business, studii si mai ales angajare, cu oamenii FOARTE PRIETENOSI fata de alte orase... Un avantaj destul de mare este ca e aproape de Manchester, un oras si mai mare cu mai multe oportunitati, dar mai putin safe (comparativ cu Warrington). Poti foarte bine sa locuiesti in Warrington si sa lucrezi in Manchester (faci cu trenul cca 15-20 min) in timp ce, daca strabati orasul cu autobuzul poate dura mai mult de-o ora...

Ce te-ar mai interesa sa stii despre Warrington...nu ezita sa intrebi -hipno-

3. denisa_diana

denisa_diana New Member

Trophy Points:
    0
    Buna ,multumesc ca mi-ai raspuns,asa de repede.M-ar interesa clima,si daca am sanse sa ma ia vreun salon de coafor sa lukrez,cam cat as putea sa castig,sau in cazul in care nu,,,m-am gandit ca as merge la curatenie cateva saptamani pana ma adaptez,sunt locuri sau ziare unde i-ti dai anunt?sau sa merg la agentie de recrutare?cam la ce pret sunt chiriile?cam cat costa mancarea?chestii din acestea care ai nevoie zi de zi.....i-ti multumesc

Share This Page