5.9 C
London
Wednesday, September 18, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Timisoreni!!

Discussion in 'BINE ATI VENIT!' started by nelly, Mar 4, 2008.

1. dorisa

dorisa New Member

Trophy Points:
    0
    Salutare banatenii mei!
    -hello- ello-

Noi suntem inca in Timisoara. Va salutam din Calea Sagului. Eu si sotul meu ajungem saptamana viitoare SPER in UK. Mai precis Devon - Holcombe. Om avea cu cine iesi la o bere cand ajung pe acolo? Am banateni in zona?
    In casa in care vom fi cazati sunt mai multi romani dar noi intodeauna cautam prieteni noi!
    Astept vesti de la voi... -kiss- iss-

2. dorisa

dorisa New Member

Trophy Points:
    0
    Bivo, ti-am raspuns si pe privat, dar nu sunt sigura ca a ajuns la tine raspunsul meu... Ai dreptate... in privinta acestei persoane. Crezi ca e in regula? O cunosti personal? Mie mi s-a parut super ok si ... e singura care s-a oferit sa ne ajute. Multumesc ca ai raspuns. Si ... poate ne vedem pe-acolo!

3. cristeab

cristeab New Member

Trophy Points:
    0
    Pot sa comentez pe subiect daca sunt din Arad? Eu sper ca da. Am locuit in Timisoara aproape un an, in Traian. Este un oras extraordinar. Cred ca unul din cele mai frumoase din tara. Salutari tuturor romanilor plecati peste hotare.

Va doresc sa aveti mult succes si sa fiti mandri ca sunteti romani!

Bogdan Cristea

4. bichonu

bichonu New Member

Trophy Points:
    0
    chestia ciudata , este ca suntem super putitini timisoreni in uk , si toti sunt imprastiati in tara , deci slabe sanse sa iesim in gasca la o bere , pe mal la Bega -handlaugh2- andlaugh2-

5. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    Tot respectul la toti timisorenii,as dori sa vizitez orasul vostru candva,am tot citit ca e f frumos,dar aici pe roonline,tot ieseni sunt mai multi (vezi site-ul respectiv)-handlaugh-
    Asta asa,de dragul polemicii,nu vreau sa supar pe nimeni,toti suntem romani la urma urmei.
    Ceva trebuie sa admit totusi-in timpul lui odiosu,noi,cei de prin Iasi,tanjeam sa avem micile luxuri pe care le aveau timisorenii.

6. nelly

nelly New Member

Trophy Points:
    0
    Eu zic ca nu suntem putini deloc,numai in Londra cunosc eu personal cel putin 20 de Timisoreni,ceea ce nu mi se pare putin ,pai cati or mai fi si care nu ii cunoastem,sa nu mai zicem in tot UK-ul.Eu zic sa nu o lasam balta cu intalnirea,ca daca o sa o stabilim sa vedeti ce multi or veni! -fingernose- ingernose- Dar cred ca mai bine pt anul viitor ca acum toata lumea se gandeste la sarbatorile de iarna,cum sa isi faca rost de bilete de avion,cadouri,etc,poate inca e devreme dar cred ca din noiembrie toti se vor gandi la asta....
    Salutari la toti timisorenii,iesenii,toti de pretutindeni!!!
    -scared- cared-

7. liane

liane New Member

Trophy Points:
    0
    Ciao,
    pentru cei ce vin in Devon si eu sunt in Devon dar e cam mare Devonul asta.Eu sunt in Plymouth adica unde se termina Devon si incepe Cornwell.
    si da, de ce sa nu iesim la o bere, suc ,ceai, cafea,fiecare ce vrea

Liane,
    proaspat venita din concediu

8. rezident

rezident New Member

Trophy Points:
    0
    Salut timisorenii..
    Si eu pe aici.. londra, barnet.
    Un chat!? Id meu: replymymail

9. Teo.S

Teo.S New Member

Trophy Points:
    0
    Si eu am locuit in Timisoara, multi multi ani prima oara k si studenta la caminul de Medicina de la Prefectura si ulterior in chirie in Calea Buziasului, va pup pe toti asa de dor mi de o plimbare prin Unirii si un covrig in centru!!!!
    tImIsOaRa is the besssssssssttttttt!!!!!!!!!!!!!!!

P/S Acum locuiesc in Camberley Surrey, daca e cineva prin zona dati de veste poate iesim la inghe sau un citro :p

Share This Page