14.2 C
London
Saturday, October 31, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

test de sange , analiza de sange in Londra , cost

Discussion in 'BINE ATI VENIT!' started by virgiliumuresan, May 18, 2011.

1. virgiliumuresan

virgiliumuresan New Member

Trophy Points:
    0
    As dori sa fac un test de sange pentru baietelul meu , 14 luni, foarte dificil sa gasesc un pret decent si o locatie apropiata de Stratford .Daca e cineva in acesta situatie sau are cunostinta de ce ar trebui facut , mai putin GP unde e o discutie fara rost , ei nu dau trimitere pentru o analiza de sange decat cu un motiv f. serios. Tara saraca ...cu totii stim asta.Sau cum putem ajunge la un medic pediatru....Multumesc

2. Mutu

Mutu New Member

Trophy Points:
    0
  3. agnb1

agnb1 New Member

Trophy Points:
    0
    wow, dar de ce este exclusa versiunea de " gp"? Nu esti inregistrat?
    Eu, fiind o persoana care are test de singe des (lunar in timpul sarcinii, acum odata pe an) numai prin GP am putut asta, el dindu-mi o fisa de " recomandare" pe care o dai celor de la testul de singe ( altfel nu stiu pt ce sa te testeze).
    La privat am fost (am asigurare medicala) dar tot prin GP se face referarea!!
    Iar in ceea ce priveste preturile convenabile, un Doctor privat cere cam 90-100lire / ora daca nu si mai mult! Cel putin cam astea erau bil-urile pe care le platea asigurarea mea de sanatate.

Alternativ, te duci intr-un WALK IN surgery... dar tot la GP nimeresti, sau cum a sugerat cineva AE.

Share This Page