10.6 C
London
Friday, September 20, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Sunt romani in Harrogate?

Discussion in 'BINE ATI VENIT!' started by ella2105, Nov 11, 2008.

1. ella2105

ella2105 New Member

Trophy Points:
    0
    Am reusit sa ajung in UK la sfarsitul lunii trecute.Am fost la Londra, acum sunt la Leeds si urmeaza sa plec in Harrogate la Avon Lodge, maine voi afla mai8 multe.Stie cineva mai multe detalii despre aceasta Home pentru ca pe inbternet nu am gasit prea multe.Mai sunt romani acolo? A mai lucrat cineva acolo?

2. emili

emili New Member

Trophy Points:
    0
    buna, ella.
    Esti cumva acea ella care le stia pe toate aici pe forum, si care a disparut subit?

daca nu esti ea,
    popor, stie cineva ce e cu ella36 parca era, sau asa ceva?
    M-a ajutat mult sa inteleg niste lucruri, si observ ca nu mai e pe forum, sa-i multumesc.

scuze, ella2105, ca m-am bagat pe subiectul tau sa fac cercetari,
    sa revenim: la ce Home te referi?

3. andreeacreatza

andreeacreatza New Member

Trophy Points:
    0
    salut sunt prietenul andreei si scriu de pe id-ul ei. locuim in leeds dar cunosc vreo 4 romani care muncesc in harrogate...daca vrei sa ii cunosti incearca la mc donalds ca ei acolo lucreaza.. sunt un cuplu si 2 baieti....bafta...si eu cred ca sunt mai multi..dar nu se arata... -ahaa- haa-

4. ella2105

ella2105 New Member

Trophy Points:
    0
    Buna la toti, nu, nu sunt eu ella36, nu am scris prea mult pe forum, insa citesc forumul de mult. Despre Avon Lodge este vorba, cea de learning disabilities.Luni ma mut la Harrogate insa voi incepe abia pe 24 serviciul, pana atunci probabil ca voi vizita orasul si sigur voi merge sa-i caut pe cei 4 romani.Abia acum mi-am luat calculator si voi putea intra pe forum zilnic.Bafta la toti.

5. alin27

alin27 New Member

Trophy Points:
    0
    Salutare,

Alin sunt si locuiesc in Harrgate din 2007(m am cam starurat de el)stiu cativa romani printre care si pe cei d ela McDonalds...si eu am lucrat aclol..bine c am plecat.

Las id ul meu de yahoo messenger(alincta2004) pt cine l vrea..mai schimbam o vorba ceva.

Nuami bine

6. zmehoo

zmehoo New Member

Trophy Points:
    0
    salut am fost in harrogate acu vreo luna..cineva mi-a zis ca e ceva de genul beverly-hills al nordului ..si asa este...numai bentley,lexus si masini scumpe prin oras...am inteles ca si chiriile sunt mari....in fine...cand ai timp poate tragi o fuga pana in leeds...faci cu trenul doar 37 de minute..sau cu auto 50 de min...biletul return e in jur de 5 lire iti las id-ul de mess : zmehoo@yahoo.com

Share This Page