10.5 C
London
Wednesday, August 21, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Sfat, permis de conducere

Discussion in 'BINE ATI VENIT!' started by nija, Feb 27, 2013.

1. Andrei Manuel

Andrei Manuel New Member

Trophy Points:
    0
    Salut, tocmai am obtinut un permis de conducere provizoriu, stiu ca am voie sa conduc doar cu o persoana cu 3 ani experienta, dar intrebarea mea este, trebuie sa fiu si eu trecut in asigurare ca sa pot conduce sau nu? Multumesc!

2. TORESSCLAUDIO

TORESSCLAUDIO New Member

Trophy Points:
    1
    Am si eu o intrebare a aplicat cineva pentru provizional avand un permis romanesc valabil sa zicem suspendat iar apoi la preschibarea permisului a avut vreo problema cu preschimbarea ?

3. Robert Balan

Robert Balan New Member

Trophy Points:
    1
    Buna seara,ma numesc Robert Balan stau in St.Leonards,East Sussex si as vrea sa iau legatura cu un instructor auto cat mai repede! Am de sustinut examenul pentru permis luna viitoare si mai am nevoie sa iau cateva ore inaintea examenului! Va rog sa ma ajutati daca puteti sa gasesc pe cineva! Nr meu este 07701387530. Multumesc!

4. Robert Balan

Robert Balan New Member

Trophy Points:
    1
    Buna seara,ma numesc Robert Balan stau in St.Leonards,East Sussex si as vrea sa iau legatura cu un instructor auto cat mai repede! Am de sustinut examenul pentru permis luna viitoare si mai am nevoie sa iau cateva ore inaintea examenului! Va rog sa ma ajutati daca puteti sa gasesc pe cineva! Nr meu este 07701387530. Multumesc!

Share This Page