6.8 C
London
Friday, November 22, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Romania-Scotia Rugby 18/09/07

Discussion in 'PASTREAZA-TE IN FORMA' started by badea, Jun 29, 2007.

1. badea

badea New Member

Trophy Points:
    0
    E cineva interesat sa mearga?

2/3 Bilete gratuite (Edinburgh)

daca sunteti intr-o pozitie financiara in care va permiteti costul biletelor va rog sa nu ma contactatilasati-le pt cei care intradevar nu-si permit.

Numai bine la toti.

2. expertparchet

expertparchet New Member

Trophy Points:
    0
    Salut.Ma bucur ca a aparut un iubitor de rugby pe acest site.Eu am bilete luate inca din 2006 pt. toate meciurile de la Cardiff si Edimburgh de la RWC2007 inclusiv un 1/4 finala la Cardiff. Desigur ca o sa vin la toate meciurile de la Cardiff si Edimburgh. Vi si tu la meciuri? De unde esti?? Poti sa-mi scrii pe privat poate ne intalnim la o bere inainte sau dupa meci!! Pt. meciul Scotia-Rom am bilete in: Section WEST Block 7 Row BB unde am 2 locuri!! Tu? Apropo sunt din CJ si o sa vin cu masina.

3. badea

badea New Member

Trophy Points:
    0
    Buna, nu o sa merg la Cardiff dar o sa merg la Edinburgh unde am 7 bilete 4 block 6 row QQ si 3 block 44/RR. Nu am mai fost acolo si sper sa nu fie in spatele stilpilor care sustin acoperisul :).

Eu locuiesc in Ruislip si lucrez in Canary Wharf....daca esti prin zona si ai timp de o bere nu tre sa asteptam pina in Septembrie, trimite un mesaj.

Numai bine

4. expertparchet

expertparchet New Member

Trophy Points:
    0
    Nu sunt acum in Uk. Sunt in Cluj.Fac parte din categoria celor care o duc in RO la fel cum o duceam in UK sau chiar mult mai bine -rock- ai jucat rugby in RO? Unde? Dar cum de ai atatea bilete??? Vi si la N.Zeelanda -Scotia pe 23 septembrie la Edimburgh? Daca vrei o sa te pot duce eu cu masina din Londra in Scotia pt. meci si inapoi bineantels. Pe perioada cupei cat sunt in Uk voi sta in Northampton unde am un prieten bun din Baia Mare.

5. badea

badea New Member

Trophy Points:
    0
    Am jucat numai in UK ca amator. Nu am facut planuri de drum dar sunt cit de cit sigur ca o sa conduc si eu.

Eu am colegi care au jucat rugby si mi-au facut rost de bilete gratuit prin contactele lor.

Nu pot sa ma mai duc la alte meciuri deoarece nu mai am zile de concediu anul asta iar la munca nu o sa ma creada ca-s bolnav in ziua de meci ! O sa trebuiasca sa ma multumesc cu un fotoliu si o bere.

6. expertparchet

expertparchet New Member

Trophy Points:
    0
    ok.Poate ne vedem la un pint prin Edimburgh la Scotia-Romania. Mai vorbim....

7. badea

badea New Member

Trophy Points:
    0
  8. expertparchet

expertparchet New Member

Trophy Points:
    0
    e super tare.... -sex- M-am ras de m-am pi.. at pe mine.. oau

9. badea

badea New Member

Trophy Points:
    0
    @ expertparchet

Stii cumva de unde pot sa-mi cumpar un tricou de rugby romanesc?

10. expertparchet

expertparchet New Member

Trophy Points:
    0
    Iti pot aduce eu tricou dar trebuie sa stiu exact kg,inaltime si pana maine dimineata la 10(ora ro) cel tarziu. Mai vine cineva la Sco-RO de pe 18 pe Murrayfield?? Badea nu-mi trimiti te rog nr tau pe sms la 0040723143772. merci Sa te pot suna dupa ce ajung acolo. Pe data de 14/15 o sa fiu la cineva in Lewisham,stai departe de acolo?

11. elegran

elegran New Member

Trophy Points:
    0
    Tricou...? De la ce echipa? Iti aduc(si)eu!
    Inceram sa venim pe 18 (din Bucuresti), daca gasim cazare. Tricou, contra recomandare pensiune sau hotel cu preturi omenesti.Ce zici, este echitabil?

12. expertparchet

expertparchet New Member

Trophy Points:
    0
    Elgran si eu tot cu cineva din Oltenita plec care joaca la Grivita Old boys!! Poate va cunoasteti?! Veniti cu masina?? Ca noi deja pe 14 suntem la Cardiff pt. meciurile de acolo iar spre Edinburgh plecam pe 17 de la Cardiff. Noi stam in Edimburgh pana pe 23 la meciul Scotia-N.Zeelanda. Iar apropo de cazare si eu caut ceva pensiune sau hotel cu preturi "omenesti" in afara Edimburgh ca in city deja totul este full booked. Elgran sau ne suni la 0040723143772 si ne putem intalni acolo sa ne cazam eventula impreuna la un Self catering pt. 3-4 pers in afara orasului ca doar suntem cu masina. Ca e maxim 375 pounsd/saptamana pt toti 3-4.

13. expertparchet

expertparchet New Member

Trophy Points:
    0
    Mai vine cineva la meci in afara de Badea???

14. badea

badea New Member

Trophy Points:
    0
    @ expertparchet

Eu lucrez in canary wharf. Zi-mi cind ajungi aici si mergem la o bere. ti-am trimis nr de mobil prin MP.

@ elegran

Mii de scuze, abia ti-am vazut mesajul. O sa ma uit pe net sa vad ce pot gasi

15. badea

badea New Member

Trophy Points:
    0
  16. Anonymous

Anonymous Guest

Frumos meci....42-0...pacat ca nu au inscris si ai nostri macar odata...

Share This Page