12.8 C
London
Tuesday, September 17, 2019
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Romani in Worcestershire

Discussion in 'BINE ATI VENIT!' started by tessa, Mar 7, 2007.

1. tessa

tessa New Member

Trophy Points:
    0
    Salutare! Vreau sa stiu dac sunt romani prin worcester sau imprejurimi si daca e vreo biserica romaneasca prin zona. ma mut in worcestershire in toamna. Bafta tuturor!

2. expertparchet

expertparchet New Member

Trophy Points:
    0
    Raspuns: romani in worcestershire

Eu am un fost coleg de echipa de la Cluj ce joaca rugby in Worchester sau cel putin era acolo acum 6 luni cand am vorbit cu el!! El e acolo de prin 2003. Daca vrei il caut si te pun in contact

3. tessa

tessa New Member

Trophy Points:
    0

merci expert. prietenul tau joaca pt. worcester? cum il cheama? prietenul meu e englez si ar vrea sa-i stie numele. daca nu e secret -angel-

4. expertparchet

expertparchet New Member

Trophy Points:
    0

Nu joaca la Worcester Wariors de altfel nu este nici un roman sa joace in Guiness Premiership!!! Al meu joaca la o echipa Din Worcester nu-i stiu numele dar oricum e o echipa de divizie inferioara... Prietenului tau I place rugbyul?? Ai fost vreodata la vreun meci de rugby cu el? Eu in septembrie am bilete la cupa Mondiala DE Rugby pt. toate meciurile de la Cardiff si Edimburgh

5. pani

pani New Member

Trophy Points:
    0
    salutare la toti romani din worcester....sunt aici de 6 saptamani daca mai este cineva pe aici lasa-ti un msjapropo pentru cel care cauta biserica , depinde care cauti....bye -angel-

6. tessa

tessa New Member

Trophy Points:
    0
    Cum e viata prin worcester? Care e cea mai buna metoda de a gasi o locuinta de inchiriat? Nu ma prea intereseaza share, dar daca nu se poate altceva, accept. Merci celor care stiu.

7. monika

monika New Member

Trophy Points:
    0
    am venit in anglia ca si au pair in iulie 2007
    am 19 ani si stau aproape de worcester
    as dori sa imi fac prieteni contactati-ma va rog la adresa de mail : blondutza_evcu_18@yahoo.com
    mess: blondutza_evcu_18

8. cata246

cata246 New Member

Trophy Points:
    0
    doar asa ca sa ma bag in seama,fara suparare deci,ca acum ce se canta imnurile,imi plac discutiile astea de prin martie despre rugby si prieteni rugbysti,si bilete la cupa mondiala sa vezi meciurile din cardiff,si edinburgh,la cupa mondiala,care s-a jucat,si se mai joaca in franta,da bine ca anglia e in semifinale,si joaca diseara,e pe bbc 1,suces

9. tessa

tessa New Member

Trophy Points:
    0
    salutare din nou. Ma mut in Worcester la mijlocul lui ianuarie. Sunt romani pe acolo interesati de un house share? E vreun loc si pentru mine?hehehe

10. taylor20ro

taylor20ro New Member

Trophy Points:
    0
    Buna!

Stau in Worcester si mi-as dori sa cunosc alti romani care locuiesc prin imprejurimi. Daca cineva e interesat adresa mea de mail e taylor20ro@yahoo.com.

11. Analuana

Analuana New Member

Trophy Points:
    0
    Buna,sunt studenta la Universitate in Worcester,32 ani,venita cu sotul, daca mai este cineva prin imprejurimi, dornic sa cunoasca alti romani,poate ne intalnim.
    Mutumim

Share This Page