6.4 C
London
Thursday, January 23, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Romani in Brighton.....

Discussion in 'SOUTH EAST' started by RalucaJ, Jul 9, 2011.

1. andreicos76

andreicos76 New Member

Trophy Points:
    0
    Salutari!!!
    am ajuns si noi in zona de 3 zile :) pana acum nu am auzit romaneste..se pare ca suntem putini..daca mai e cineva..andreicos76 id mess sau skipe

2. andreicos76

andreicos76 New Member

Trophy Points:
    0
    Re: Camera dubla available in Brighton.....couple welcomed

Salutari

mai este valabila oferta? Multumesc

3. obrejaadileonard

obrejaadileonard New Member

Trophy Points:
    0
    salutare!
    stie cineva un single sau double in brighton!
    ma mut cu serviciul de la 1 oct.
    astept un semn.
    merci.

4. daniel_uk

daniel_uk New Member

Trophy Points:
    0
    Occupation:
    Care Assistant
    Am putea ieși cu toții odată în oraș la o cafea.Eu stau la 30 de minute de Brighton

5. avas

avas New Member

Trophy Points:
    0
    Salutari! Ma numesc Liviu si am ajuns de 4 zile in zona Brighton,mai exact in Hove.Daca mai sta cineva in zona asi fi bucuros sa ne intalnim la o cafea.Am inteles ca nu e bine sa lasi nr de tel...asa ca o sa las adresa de mail : liviuavas@yahoo.ca . Nu e greseala,e facuta pe Canada.ok...astept un semn de la voi.

6. daniel_gr

daniel_gr New Member

Trophy Points:
    0
    Salutari! sant si eu nou pe aici si as vrea sa ma lamureasca si pe mine cineva cum stau treburile.Sant in walberton in west sussex de vre-o 3 zile si luni am interviu in Brighton pentru NINO.Mi-ar face mare placere sa ne intalnim sa mai invatam unii de la altii!Sant cam dezorientat si ...mi-ar prinde bine niste sfaturi!

7. mario16

mario16 New Member

Trophy Points:
    0
    Salutări!

Din luna Martie 2014, schimb și eu serviciul din zona NW Londra, în Portslade( Hove și Brighton).
    Sunt interesat de prieteni noi și ceva detalii cum să gasesc o cameră ieftină la început (1 lună) pentru că intenționeaz să merg o perioadă cu ambele chirii în paralel. O să încerc să fac naveta, dar în cazul în care sunt obosit să pot poposi o noapte două în camera respectivă.
    Mulțumesc pentru înțelegere!

8. marius9999

marius9999 New Member

Trophy Points:
    0
    pe 20 martie voi veni si eu in brigton si as fi interesat si eu de o camera daca as gasi la o familie cu bun simt si curati eu sint curat linistit nu fumez daca e cineva care are imi poate lasa un mail pe adresa mariusgoian90@yahoo.com am acte necesare pentru munca prefer sa nu mai stau in londra sa platim chirii foarte mari pentru nimic daca e cineva care stie ceva o camera va rog sa imi lasati un mail va multumesc

9. Cristy100ex

Cristy100ex New Member

Trophy Points:
    0
    Salut, ma numesc Cristi, locuiesc în Brighton de aproape 2 ani cu Mama și sora mea mai mica. Presupun ca toți tânjim după putina socializare intre noi ceea ce nu suna rău să stabilim o zii sa ne întâlnim cu toții și sa ne cunoaștem mai bine. Dar noi ca noi ne mai descurcam, dar cei care sunt veniți aici cu cei mici presupun ca trec prin același lucru, unde copii se duc la scoala, vin acasă, mănâncă și se plictisesc, neavând alți copii care sa socializeze sau sa se joace. Sora mea are 10 ani și nu are nici un prieten roman sau străin în afara scolii. Dacă noi ne putem stabilii o zi pt noi, de ce sa nu stabilim o zi și pentru ei? :)

10. gabi&dia

gabi&dia New Member

Trophy Points:
    0
    Salut, si eu vreau sa vin in Brighton cu sotia si cei 2 copii(2 si 4 ani) . Copiii se pot adapta usor acolo?..Surioara s-a adaptat cu clima, scoala, oamenii?...La ce varsta incep scoala?...Daca vrei sa ne ajuti cu cateva sfaturi, indicatii sau o casa cu tot cu loc de munca,....:) maine iau avionul. popagabi2007@yahoo.com Best Regards!

11. oznerol

oznerol New Member

Trophy Points:
    0
    Salutare! sunt Laurentiu si am aterizat de aproape o luna in Hove..sunt singur si in cautarea unui job care se lasa f greu descoperit..as vrea sa socializez cu alti romani de pe aici( daca sunt,pt ca n am vazut mai deloc) sa impartim pareri,idei si de ce nu sa iesim la o cafea in weekend. id mess laurcr2008@yahoo.com sau facebook Cojocaru Laurentiu . Numai bine !

12. andreea&alex

andreea&alex New Member

Trophy Points:
    0
    Buna nume meu este Andreea si sunt in londra cu iubitul meu de aproximativ 3 luni lucrez ca si ospatarita la un hotel in centrul londrei si am întâlnit o doamna super din Brighton care mi.a spus ca as avea sanse sa gasesc de munca acolo.Daca ma puteti ajuta cu ceva sfaturi legate de munca si chirie as fi recunoscatoare.Va multumesc. geany_deea18@yahoo.com adresa mea d email.

13. Dani-catalin

Dani-catalin New Member

Trophy Points:
    0
    Buna, mam mutat recent in Brighton si sun in cautare de amici, locuiesc in Portslade si nu am gasit nici un raman in zona pana acum! Poate ne vedeam odata la o barfa :D

Share This Page