9.9 C
London
Monday, September 28, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Recruitment agencies

Discussion in 'EMIGRARE' started by beladan, May 22, 2013.

1. beladan

beladan New Member

Trophy Points:
    0
    Buna ziua, sunt nou in UK si as dori sa stiu care este parerea voastra despre aceste agentii, momentan lucrez cu YC care ma cam obliga sa activez doar in anumite domenii dar am auzit ca aceste agentii te-ar ajuta sa-ti gasesti un alt job doar daca esti S-E, v-as fi recunoscator daca mi-ati da mai multe detalii despre ele...

2. Eugen Stefan

Eugen Stefan New Member

Trophy Points:
    0
    Salut,

A mai plecat cineva prin intermediul S.C. Expert Recruiters Services S.R.L. sau cu CNA recruitment Ltd , cunosteti informatii despre aceste doua firme daca sunt serioase daca prin intermediul lro iti poti gasi de munca sigur ?

Multumesc

Eugen

3. GeorgianaDinu

GeorgianaDinu New Member

Trophy Points:
    0
    Buna Eugen, uite un cometariu despre ei ......
    ce stiti despre expert recruiting din bucuresti? de prefectu2000

salut sant stefan si incerc sa va anunt pe toti cei interesati ca: exista in bucuresti o firma care se numeste- EXPERT RECRUITERS SERVICE- si acceseaza site-ul wwwplecariinstrainatate.eu, STR MIHAI EMINESCU NR 182, : aveti grija daca primiti un mesaj prin care santeti instiintati ca ati fost selectat pt plecare in UK s-au cine stie? pe mine m-au chemat, AM PLATIT o taxa de interviu de 2 mil,,am completat niste asa zise optiuni pentru eventuale contracte, ba chiar am dat si un interviu in limba engleza,apoi dupa aproximativ o sapt mi-au cerut sa completez un cv standard al firmei in lb engleza si a doua zi dupa ce am primit confirmarea ca au primit c v ul mi-au trimis un nr de cont de la RAIFEISEN BANK ca sa le pun in cont nici mai putin decat 14 milioane lei vechi pt o jum de contract ? CARE CONTRACT? asa ca aveti grija ca nu miroase a bn cu teparii astia cate 2 milioane doar de la fiecare daca prinde t5 fraieri ca mine s-au scos zilnic

4. GeorgianaDinu

GeorgianaDinu New Member

Trophy Points:
    0
  5. Ale93

Ale93 New Member

Trophy Points:
    1
    Buna ziua stie cineva daca Dk recriutment sunt de incredere?

Share This Page