21.4 C
London
Monday, September 21, 2020
£1 = 0.00RON / €inf / $0.00

Propunere de promovare

Discussion in 'AMUZAMENT' started by albea, Jan 27, 2012.

1. albea

albea Active Member

Trophy Points:
    38
    Occupation:
    Taxi driver
    Uite, de cand cu formatul acesta nou, mai cad ochii pe rubrica din dreapta, cu anunturile. sunt cate unele demne de bagat in seama, altele de toata panarama.

Alea bune si de interes major, eu propun sa le promovam pe forum, pe un topic special si, dupa caz, sa isi dea lumea cu parerea, poate putem ajuta, nu-i asa?

Acum mi-a captat atentia anuntul cu lautarii. Uite dom'ne, se zbate lumea sa rezolve o treaba si ajunge si la noi pe forum cu jalba. Ma intreb ce restaurant o fi, daca e cu manele sau nu, in ce cartier se afla, samd. Ce s-or face oamenii aia fara lautari.

E unu' la mine in Grays, balaoaches autentic, cu un acordeon cu pedigree, care se produce pe aleea dintre Morrison si High Street-ul local cu muzica de promenada. Mai erau unii din America de Sud care cantau niste piese misto la nai, dar s-au dus ... i-a facut al nostru pachet. Deh! Ecuador si Peru nu sunt in UE, ce sa-i faci ... Dar sa revin, omu e clar ca cauta de munca si e priceput in ce face. I-am dat in ajun de Craciun doua lire si i-am spus "La Multi Ani" si de atunci ma urmareste: cand vede ca parchez la Morison schimba repertoriul. Baga un marsh de Verdi de se uita lumea ca la urs, englezii de pe aici nu au prea multa scoala, ei cred ca e indian. Dar el stie ca-mi place muzica buna. I-am zis sa nu-l prind cu vreo preluare de la tambal ca stricam prietenia. Mai sunt niste romani pe aici, fugiti din Londra la o chirie mai ieftina, si-l pune sa cante prostii, dar el ma asculta pe mine. E foarte respectuos omu'. Ma gandeam ca poate face si el ceva overtime in crasma, ca aici pe la ora 4-5 ii moare treaba si nu mai produce nimic. I-or prinde bine si lui niste banuti acolo ... el zice ca are 8 copii in Romania, si parca l-as crede, ca toti au, nu-i asa?

2. Dan

Dan Administrator Staff Member

Trophy Points:
    38
    Home Page:
    Dupa numarul de telefon este vorba de "Amurg".

De zilele urmatoare, anunturile vor fi pe forum direct. Va exista sectiunea "marketplace". Expunere mai mare, puteti de asemenea sa comentati anunturile.. zic eu ca e si mai util si mai amuzant :)

3. Mutu

Mutu New Member

Trophy Points:
    0
    Super!!!

Am putea citi sau scrie impresiile despre noile lacasuri de cultura bahica. -lolozaurmic

Share This Page